31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wybieg…na wyciągnięcie ręki

Od długich splotów poprzez idealną gładkość do naturalnej struktury – oto, co nas czeka tej wiosny. Sprawdź, w jaki sposób styliści Akademii Maniewski tłumaczą modę na język codziennego fryzjerstwa. 

Mokre włosy są powtarzającym się motywem na pokazach mody na całym świecie. Pokochały je największe marki. Jak ta miłość ma się do codziennej stylizacji? Wprost proporcjonalnie. Zobacz naszą propozycję z kolekcji Time lapse

Długie warkocze i plecionki królują już kolejny sezon, tym razem mieszamy różne techniki splotów, uatrakcyjniając je dodatkami, takimi jak spinki, grube opaski. W przeciwieństwie do poprzednich sezonów , w których ładne warkocze były bardziej romantycznym rozwożeniem , w tym sezonie mają znaczenie biznesowe. Łączymy wet look przy głowie z plecionkami na długości.

Baby bangs, czyli mikro grzywka, to kolejny trend który powraca w tym sezonie ale w połączeniu kolorystycznym. Sylwetkę z krótką grzywką i potarganymi falami przedstawiliśmy w kolekcji time lapse. Miedziany odcień grzywki został przełamany żółtym akcentem kolorystycznym, który jest niezwykle elegancji, a zarazem odważny. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner