2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Powiew świeżości

Wiosna i lato to pory roku, które sprzyjają jasnym barwom. Taki trend polecam również w koloryzacji włosów.

Jeśli dobrze czujemy się w ciepłych barwach to idealny moment, aby na naszej głowie zagościły jaśniejsze kolory i piękne, mieniące się w blasku słońca refleksy. Dla odważnych i lubiących odrobinę zaszaleć, polecam dodać nowe, pastelowe odcienie, które nadadzą włosom wielowymiarowy efekt 3D. Ta propozycja odwdzięczy się zwiększeniem objętości włosów, a także nadaniem fryzurze nowego, głębokiego kształtu.

Dodatkowo, mocniejsze, bardziej zdecydowane refleksy w głębszych partiach włosów to zauważalna odmiana wyglądu. Osiągniemy efekt świeżości i rozświetlenia przy samej twarzy, a także samodzielnej kreacji modnych fryzur np. zaplatając warkoczyki uzyskamy wygodny, sportowy, weekendowy look, upinając włosy na górze odsłonimy więcej jasnego koloru, który pięknie zaprezentuje się na wieczornym wyjściu, rozpuszczając i wygładzając włosy nadamy im naturalny, spokojny efekt odpowiedni do pracy lub romantyczną randkę.

Ciepła pora roku sprzyja również odważnym cięciom. Proponuję odpowiednio skrócić włosy nadając im lekkości, świeżości, a także super modnej w tym sezonie naturalności. Wraz z nowymi, jaśniejszymi odcieniami mieniącymi się światłem we włosach, odsłonimy nową energię i pozytywne nastawienie do świata, które zauważalne będzie nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o prawidłowej pielęgnacji, która powinna być indywidualnie dopasowana do struktury włosów. Słońce i jaśniejsza koloryzacja wymagają kosmetyków odpowiednich dla tej pory roku. Najlepiej o taką poradę zwrócić się bezpośrednio do doświadczonego stylisty.


NATALIA WINIARSKA
Senior Stylist w salonie Maniewski w warszawskim Domu mody Vitkac, fot. Mia Docci

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner