Sablewskiej sposób na modę

Spełnianie marzeń, jest jedną z najważniejszych rzeczy, które powinniśmy robić w swoim życiu. To one odpowiedzialne są za nasz rozwój, pragnienia i chęć dążenia do celu.

Jestem kreatorem marki Maniewski, ale przede wszystkim fryzjerem z ponad 20-letnim stażem. Kiedy ponad rok temu, wracałem późnym wieczorem do domu, usłyszałem o programie telewizyjnym mojej znajomej, która pomaga kobietom odnaleźć siebie, swój sposób na życie. Pomyślałem wtedy, jakie to musi być cudowne uczucie – pomagać i spełniać marzenia innych, ale również swoje.

Zaproszenie od Mai Sablewskiej do współpracy przy programie „Sablewskiej sposób na modę”, pojawiło się podczas 2 edycji jej autorskiego programu. Tak właśnie zaczęła się niesamowita przygoda związana z metamorfozami wspaniałych kobiet, które również dzięki mnie odzyskały pewność siebie. To dla mnie bardzo cenne, widzieć i czuć, że moje stylizacje pomagają kobietom zaakceptować, a przede wszystkim pokochać siebie.

Kolejnym krokiem była 3 edycja programu. Choć krótka to dla mnie jedna z ważniejszych. Właśnie po tej edycji zgłaszały się do mnie klientki pragnące przejść metamorfozę, chcące zmienić nie tylko fryzurę, ale przede wszystkim siebie. Podczas tego programu, zaszły zmiany również w moje osobie, można powiedzieć, że również ja przeszedłem małą metamorfozę. Zrozumiałem, jak ważny dla kobiet jest wygląd. Pomimo sporego warsztatu jaki posiadam, w programie często byłem odpowiedzialny nie tylko za zmianę koloru włosów, czy cięcia, ale też za zmianę życia danej osoby. To bardzo odpowiedzialne zadanie, któremu z całego serca chciałem i nadal chcę sprostać, ja po prostu chcę pomagać, chcę zmieniać kobiety w piękne łabędzie.

2015 rok to czwarta edycja programu, która właśnie ma edycję w TVN style. Ten sezon można powiedzieć nie ma ograniczeń. Stawiamy na poważne, śmiałe metamorfozy. Niesamowita energia na planie, olbrzymie zaangażowanie ze strony wszystkich współpracujących osób, niezwykła energia Mai udzielająca się innym, pozwalają cieszyć się wspólnym sukcesem.

Moje odczucia za całokształt są naprawdę niesamowite, to dla mnie zaszczyt współpracować z Mają, ale także niesamowita radość z pomagania innym. Nigdy nie zapomnę kobiet, które po zakończeniu metamorfozy płakały ze szczęścia patrząc w lustro, zawsze powtarzając jakie mają cudowne włosy.

Za całą współpracę, atmosferę i pozytywny nastrój na planie należą się ogromne podziękowania dla całego zespołu i ekspertów programu „Sablewskiej sposób na modę”.

Patrząc wstecz, na to jak zaczynałem wiem, że w mojej osobie zaszły duże zmiany. Mam wiele nowych, ciekawych pomysłów. Chcę pomagać w sposób inny niż wszyscy, chcę sprawić, aby kobiety czuły się świetnie, żeby wyglądały pięknie.

Dla wszystkich Pań, które chcą bardziej poznać i zrozumieć własne włosy lub są w trudnym okresie zmiany w życiu albo po prostu potrzebują zmian, jestem zawsze do usług. Obecnie w trzech województwach, a tak naprawdę w całej Polsce.

Drogie Panie, spełniajcie swoje marzenia!

Pozdrawiam,
maniewski-podpis

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner