Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Salon Maniewski w Rzeszowie

Spektakularne metamorfozy, autorskie kolekcje i najwyższa jakość wykonywanych usług. Po Krakowie, Warszawie i Katowicach to właśnie stolica województwa podkarpackiego jest czwartą lokalizacją marki w Polsce. Która z Was usiądzie na fotelu Maciej Maniewskiego? Stylista gwiazd, osobowość telewizyjna jest gotów, aby zająć wizerunkiem rzeszowianek.

Salon Maniewski w Rzeszowie został zamknięty.

Zapraszamy do odwiedzenia najbliższych salonów w Krakowie i Katowicach.

Adres 3 Maja 13 jest szczególny. W kamienicy, gdzie znajduje się nasz nowy salon, dawniej mieściły się kultowe kawiarnie: Europejska i Kosmos. Rzeszowianie ustawiali się pod kamienicą w kilometrowych kolejkach za bagietkami. Dziś czas na inne kolejki – po nowy look! Na prestiż swojej marki i zaufanie klientek Maciej Maniewski pracuje od ponad 20 lat

Swoją przygodę z fryzjerstwem kreator marki rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 roku szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Szybko znalazł się w czołówce instruktorów marki Kadus, kilka lat później współpracował już z marką Kemon. Rok 2005 był początkiem marki Maniewski i pierwszego krakowskiego salonu w garażu. Już trzy lata później działał drugi salon w samym sercu Krakowa, gdzie rozpoczęły się pierwsze szkolenia dla fryzjerów w Akademii Maniewski. Dziś to najbardziej wyszkolona i kreatywna grupa instruktorów w Polsce. Największy sukces marce Maniewski przyniosło otwarcie salonu i Akademii w warszawskim Vitkacu. Zapoczątkowało to również owocną współpracę z telewizją TVN i Mają Sablewską. W programie „Sablewskiej sposób na modę” Maciej dopasowuje stylizacje do osobowości uczestniczek i sprawia, że fryzura jest jednym z ważniejszych elementów metamorfoz. Po długoletniej współpracy przyszedł czas na własne fryzjerskie show. Jesienią możecie oglądać go w „Aferze fryzjera” na antenie TVN Style. Do sesji zdjęciowych angażują go topowe polskie marki. Mimo tak wielu sukcesów najważniejszy wciąż pozostaje kontakt z klientem i codzienna praca w salonie — dlatego Maciej Maniewski zdecydował się na działanie w rzeszowskim salonie. Poczujcie się, jak gwiazdy telewizyjne i oddajcie się w ręce mistrza!

Do zobaczenia w Rzeszowie i na www.maniewski.pl!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner