Maciej Maniewski zaprasza do Ogrodzieńca na ekskluzywny pokaz Akademii Maniewski

4 września Ogrodzieniec stanie się stolicą polskiego fryzjerstwa. Nie może Cię tam zabraknąć! Świętuj razem z nami prapremierę nowej kolekcji. Poczuj się, jak w wielkiej, fryzjerskiej rodzinie – rodzinie Hair M Club. To specjalne miejsce dla naszej branży, do którego zapraszam właśnie Ciebie. Wiem, że dbasz o swój rozwój i razem ze mną chcesz rozwijać polskie fryzjerstwo.

ZOBACZ ZAPROSZENIE

Stworzyłem Hair M Club jako odpowiedź na potrzeby fryzjerów z całego kraju. To miejsce, które ma zrzeszać najlepszych z najlepszych. W ramach specjalnej klubowej oferty przygotujemy dla Was serie pokazów fryzjerskich, szkoleń look and learn, warsztatów. Zaczyna się nowa historia pasji i profesjonalizmu, historia, którą chciałbym napisać razem z Tobą.

Spotkanie 4 września to dopiero początek… Porozmawiajmy o Twojej pracy lub o Twoim biznesie. Kto jeśli nie Ja, lepiej podpowie, co poprawić, by osiągnąć sukces. Znajdźmy czas na koleżeńskie porady, wspólne zdjęcia i rozmowy do białego rana.

W programie wieczoru znalazł się pokaz techniczny (look&learn) – to prezentacja najlepszego teamu w Polsce – instruktorów Akademii Maniewski. Pokażemy Wam wybrane cięcia, kolory i upięcia z najnowszej kolekcji na 2017 rok.

Kolejna niespodzianka to mistrzowski pokaz Hair M Club, który wykonam z przyjaciółmi. Ludźmi, którzy razem z nami będą tworzyć HMC.

Przy wyjeździe z Ogrodzieńca otrzymasz certyfikat i prezent. To niespodzianka, która na pewno bardzo przyda się w pracy.

Po pracy przyjdzie czas na zabawę. Na scenie pojawi się Novika i Mr Lex. Będzie coś dla ucha i coś dla podniebienia. Oliwia Bernardy – uczestniczka ostatniej 6-tej edycji TOP Chef i Chef kuchni restauracji Hotel Poziom 511 – specjalnie z myślą o nas przygotuje kolacje i przekąski.

Celowo wybrałem 4-gwiazdkowy POZIOM 511 Design Hotel & SPA. To dla mnie gwarancja luksusu i jakości wypoczynku. Noc spędzimy na szczycie najwyższego wzniesienia Jury – 511 m n.p.m., stąd też nazwa tego miejsca. Nowoczesny design wtopiono w imponującą naturę. 511 MEDI SPA w Poziom 511 Design Hotel & SPA zostało docenione w jednej z trzech z głównych kategorii – SPA PRESTIGE DESIGN AWARD. Wiem, że zgodzicie się z tą oceną.

Dzięki rabatom, które przygotowaliśmy dla Was w ramach Hair M Clubu koszt tego wyjazdu został obniżony o 50%. To najlepsza inwestycja w siebie. Uczestnikom wyjazdu oferujemy również 10% rabatu na dwa szkolenia w Akademii Maniewski do końca roku 2016, wśród uczestników rozlosujemy również gratisowe szkolenia.

Zapraszam do lektury poniższego zaproszenia, w którym znajdują się wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące tego spotkania, na którym wierzę, że już wkrótce się zobaczymy.

Maciej Maniewski

Podobne wpisy