31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Maciej Maniewski zaprasza do Ogrodzieńca na ekskluzywny pokaz Akademii Maniewski

4 września Ogrodzieniec stanie się stolicą polskiego fryzjerstwa. Nie może Cię tam zabraknąć! Świętuj razem z nami prapremierę nowej kolekcji. Poczuj się, jak w wielkiej, fryzjerskiej rodzinie – rodzinie Hair M Club. To specjalne miejsce dla naszej branży, do którego zapraszam właśnie Ciebie. Wiem, że dbasz o swój rozwój i razem ze mną chcesz rozwijać polskie fryzjerstwo.

ZOBACZ ZAPROSZENIE

Stworzyłem Hair M Club jako odpowiedź na potrzeby fryzjerów z całego kraju. To miejsce, które ma zrzeszać najlepszych z najlepszych. W ramach specjalnej klubowej oferty przygotujemy dla Was serie pokazów fryzjerskich, szkoleń look and learn, warsztatów. Zaczyna się nowa historia pasji i profesjonalizmu, historia, którą chciałbym napisać razem z Tobą.

Spotkanie 4 września to dopiero początek… Porozmawiajmy o Twojej pracy lub o Twoim biznesie. Kto jeśli nie Ja, lepiej podpowie, co poprawić, by osiągnąć sukces. Znajdźmy czas na koleżeńskie porady, wspólne zdjęcia i rozmowy do białego rana.

W programie wieczoru znalazł się pokaz techniczny (look&learn) – to prezentacja najlepszego teamu w Polsce – instruktorów Akademii Maniewski. Pokażemy Wam wybrane cięcia, kolory i upięcia z najnowszej kolekcji na 2017 rok.

Kolejna niespodzianka to mistrzowski pokaz Hair M Club, który wykonam z przyjaciółmi. Ludźmi, którzy razem z nami będą tworzyć HMC.

Przy wyjeździe z Ogrodzieńca otrzymasz certyfikat i prezent. To niespodzianka, która na pewno bardzo przyda się w pracy.

Po pracy przyjdzie czas na zabawę. Na scenie pojawi się Novika i Mr Lex. Będzie coś dla ucha i coś dla podniebienia. Oliwia Bernardy – uczestniczka ostatniej 6-tej edycji TOP Chef i Chef kuchni restauracji Hotel Poziom 511 – specjalnie z myślą o nas przygotuje kolacje i przekąski.

Celowo wybrałem 4-gwiazdkowy POZIOM 511 Design Hotel & SPA. To dla mnie gwarancja luksusu i jakości wypoczynku. Noc spędzimy na szczycie najwyższego wzniesienia Jury – 511 m n.p.m., stąd też nazwa tego miejsca. Nowoczesny design wtopiono w imponującą naturę. 511 MEDI SPA w Poziom 511 Design Hotel & SPA zostało docenione w jednej z trzech z głównych kategorii – SPA PRESTIGE DESIGN AWARD. Wiem, że zgodzicie się z tą oceną.

Dzięki rabatom, które przygotowaliśmy dla Was w ramach Hair M Clubu koszt tego wyjazdu został obniżony o 50%. To najlepsza inwestycja w siebie. Uczestnikom wyjazdu oferujemy również 10% rabatu na dwa szkolenia w Akademii Maniewski do końca roku 2016, wśród uczestników rozlosujemy również gratisowe szkolenia.

Zapraszam do lektury poniższego zaproszenia, w którym znajdują się wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące tego spotkania, na którym wierzę, że już wkrótce się zobaczymy.

Maciej Maniewski

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner