Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Seminarium Maniewski Academy i Kemon

Po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich 27 kwietnia odbyło się Seminarium Maniewski Academy oraz marki profesjonalnych kosmetyków Kemon.
[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/vamKWFPHmJA?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
Podczas tych mistrzowskich warsztatów dla fryzjerów z całej Polski zaprezentowane zostały najlepsze techniki cięcia i koloryzacji oraz najciekawsze inspiracje i trendy w stylizacji włosów wraz z najnowszą kolekcją fryzur SHAPE na sezon jesień/zima 2014.
 
Twórcą Maniewski Academy, mającą swoje siedziby w Krakowie i w Warszawie, oraz organizatorem cyklicznych konferencji szkoleniowych dla profesjonalistów jest Maciej Maniewski – designer sztuki fryzjerskiej, autor metamorfoz wielu gwiazd, zaliczany do czołówki polskich kreatorów i ekspertów w opiece nad włosami, wieloletni instruktor marki Kadus, obecnie współpracujący z marką Kemon. Prowadzone przez niego warsztaty należą do grupy najbardziej prestiżowych spotkań fryzjerskich w Polsce.
 
Kwietniowe Seminarium składało się z dwóch części – części szkoleniowej oraz pokazu mody. Szkolenie skupiło się na merytorycznych podstawach profesjonalnych cięć, zagadnieniach z zakresu strzyżeń, stylizacji oraz kreatywnych upięć. Swoje umiejętności zaprezentowali najlepsi styliści Maniewski Academy z Maciejem Maniewskim na czele. Całość Seminarium została zwieńczona spektakularnym pokazem najnowszej kolekcji Natashy Pavluchenko z udziałem modelek przygotowanych w trakcie Seminarium.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner