2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Sposoby na elektryzujące się włosy

Pogoda zmusza nas do noszenia czapek i szalików. One z kolei sprawiają, że ładunki elektryczne zaczynają się odpychać, a my wyglądamy, jak narzeczone Einsteina. Elektryzujące się włosy nie muszą być Twoim problemem. Co robić? Sprawdź porady stylistów marki Maniewski. 

Zwróć uwagę na intensywną pielęgnację. Co najmniej raz w tygodniu nałóż maskę wzmocnioną boosterem. Daj sobie nawet godzinę, aby preparat spokojnie wniknął we włosy i pozwolił im skorzystać z dobroczynnego działania preparatu, który odżywi cebulki, zamknie łuski włosowe i nawilży skórę głowy.

Sprawdź, jaki skład ma Twoja czapka. Wyrzuć ją, jeśli ma włókna sztuczne. Pamiętaj, że naturalna wełna lub bawełna elektryzują znacznie mniej i są bezpieczniejsze. 

Przypominamy też o bardzo prostym triku – przeciągnij po włosach zwilżonymi dłońmi. Woda neutralizuje ładunki elektryczne i dyscyplinuje to, co dzieje się na głowie. Pamiętaj, że bardzo ważne są akcesoria.  Do czesania używaj specjalistycznych szczotek albo metalowego grzebienia. Możesz wybrać szczotkę z kolekcji, którą zaprojektował Maciej Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner