Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Światło – stylista doskonały

Determinuje postrzeganie koloru, wpływa na nasz nastrój, świadczy o charakterze i stylu. Jak sprawić, aby światło zawsze działało na naszą korzyść? Zwłaszcza teraz, gdy dzień jest krótki, poświęciliśmy tematowi kilka chwil.

Jeśli chcesz zadbać o samopoczucie przy użyciu światła, zastanów się, jakim okolicznościom ma towarzyszyć. Ciepłe (od 2700 K do 6500 K) uspokaja i koi po męczącym dniu. Z kolei chłodne (powyżej 6500 K) zachęca do aktywności i idealnie sprawdza się podczas nauki czy pracy w domu. Warto zadbać o szerokie spektrum oświetlenia miejscowego. Zdaje egzamin w kuchni, łazience (np. przy lustrze) czy sypialni. Często mała lampka pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat. Źródła światła to jednak nie wszystko.

Efektywne korzystanie z nich to przede wszystkim sprawdzony system zarządzania. Z pomocą przychodzi system inteligentnego sterowania oświetleniem połączony z aplikacją. Na takie rozwiązanie zdecydował się Maciej Maniewski, wybierając system Legrand NETATMO. To nie tylko gwarancja stworzenia odpowiedniego nastroju przy codziennych czynnościach, ale również przy pracy, czy przygotowywaniu kolejnych odcinków programu na YouTube. To również idealny sposób na kontrolowanie wydatków na media w salonach Maniewski. Dzięki możliwości zarządzania systemem przez aplikacje w telefonie można oszczędzać czas i pieniądze, przyciemniając światło w witrynie w nocy czy wyłączając je np. nad ranem. Dodatkowe atuty systemu to łatwość instalacji i bogactwo dostępnych wykończeń. Do swojego domu Maciej Maniewski wybrał serię Celiane with Netatmo, którą cechuje nowoczesne wzornictwo.

Maciej Maniewski to esteta. Od zawsze ważny w jego wyborach jest odpowiedni design. W przypadku Celiane with NETATMO uwagę zwraca różnorodność dostępnych opcji. Kolor jest bardzo ważnym elementem projektowania. Barwa powinna być zgodna z aktualnymi trendami, ale także z charakterem wnętrza. Można zdecydować się na klasyczną biel, elegancki grafit czy szlachetny tytan. Zawsze to detale świadczą o profesjonalizmie i mamy na to kolejne dowody.

Marka Maniewski słynie z przywiązania do detali, które widać w każdym z salonów. Podobnie jest ze światłem, które stanowi niewyczerpane źródło inspiracji. Jest bardzo ważnym elementem w pracy każdego fryzjera. Chcąc przypomnieć o tym stylistom w całej Polsce, Maciej razem z instruktorami Akademii Maniewski stworzył nawet specjalną kolekcję „Time Lapse”, wykorzystującą moc światła i jego zmienność.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner