31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Szkolenie „Mistrzowskie cięcie” – męska sprawa

Czy większość Twoich klientów to mężczyźni? A może chcesz dopiero ich pozyskać? Chętnie pomożemy. W programie szkolenia „Mistrzowskie cięcie” znalazł się specjalny moduł – Tajemnice męskiego strzyżenia – od klasyki po barbering. 

Kreatywne i intensywne dwa dni spędzicie razem z Maciejem Maniewskim i wybranym przez niego instruktorem strzyżeń Akademii Maniewski (Daniel Różana, Robert Persiński, Amadeusz Foryś). Propozycja skierowana jest do fryzjerów, którzy chcą pracować na zaawansowanym poziomie i doskonalić precyzję swojego warsztatu pod okiem najlepszych. 

Zdobędziecie wiedzę z zakresu budowania męskiego wizerunku i stylizacji. Warsztat ułatwi odpowiedni dobór narzędzi i techniki strzyżenia – praca z maszynką i nożyczkami. Zaprezentujemy również system numeryczny, który pomaga projektować kształty. Obok strzyżeń pokazowych będziecie mieć możliwość przedstawienia do oceny własnych prac. Instruktorzy Akademii podzielą się inspiracjami, które leżą u podstaw męskich propozycji z kolekcji Akademii Maniewski.

Więcej informacji o Akademii, naszych instruktorach i planach szkoleniowych znajdziecie tutaj: www.maniewski.pl/akademia/

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner