31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Maniewski we Wrocławiu – co nas czeka?

Maciej Maniewski zakochał się w stolicy Dolnego Śląska. Dlatego właśnie we Wrocławiu postanowił otworzyć swój nowy salon i wypróbować nowy model biznesowy. Czego mogą spodziewać się klienci? Na te pytania odpowiada Agata Stachowska, Dyrektor nowego salonu.

Jak to się stało, że zostałaś Dyrektorem salonu we Wrocławiu?

Każdy w swoim życiu ma jakieś marzenia. Ja również! Ciężką pracą doszłam do miejsca, w którym teraz jestem. 9 lat pracy w zawodzie zaowocował tytułem Dyrektora salonu, jednak w mojej pasji nie o tytuły chodzi, lecz o umiejętności i ciągły rozwój. Co jest dla mnie najważniejsze? Oferowanie klientom najwyższego standardu obsługi. Wrocław to idealne miejsce na wyznaczenie nowoczesnych trendów fryzjerskich.

Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe?

Salon Maniewski – Wrocław mieści się przy ul. Krawieckiej 6-8. Wyjątkowa jest nie tylko jego lokalizacja, czyli centrum Wrocławia, ale przede wszystkim wykonywane usługi fryzjerskie. To też nowy model biznesowy. Salon Maniewski współpracuje z Salonem Urody Beaty Trawińskiej. Dzięki temu w jednym miejscu oferowane są usługi dla kobiet i mężczyzn. 

Ile stanowisk będzie działać i kto wszedł w skład nowego salonu?

Nowy salon to nowe możliwości. I tak jest również u nas. Salon wyposażony jest w znaną markę kosmetyczną FARMAGAN oraz w najlepszy sprzęt, a 6 stanowisk fryzjerskich, przy których dokonywane są metamorfozy przez naszych stylistów, sprawiają że czujesz się piękniejsza. W salonie wspiera mnie Paulina Zielska, która specjalizuje się w koloryzacjach i strzyżeniach klasycznych. 

Jakie usługi będą wykonywane?

We Wrocławskim salonie będzie pełna oferta usług: strzyżenie damsko-męskie, koloryzacje, zabiegi pielęgnacyjne (kaszmirowa koloryzacja HS3), a także metamorfozy. Współpraca z salonem urody wzbogaca nasze usługi również o zabiegi kosmetologii.  

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł