2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Szkolenie „Mistrzowskie cięcie”

W programie Akademii Maniewski pojawiły się nowości. Jedną z nich jest moduł programowy obejmujący: Sekrety kobiecego wizerunku i Tajemnice męskiego strzyżenia. Na czym polega ta propozycja?

To nie jest zwykle szkolenie, a spotkanie z mistrzami fryzjerstwa. Kreatywne i intensywne dwa dni spędzicie razem z Maciejem Maniewskim i wybranym przez niego instruktorem strzyżeń Akademii Maniewski (Daniel Różana, Robert Persiński, Amadeusz Foryś). Propozycja skierowana jest do fryzjerów, którzy chcą pracować na zaawansowanym poziomie i doskonalić precyzję swojego warsztatu pod okiem najlepszych. 

Zakres szkolenia w module „Sekrety kobiecego wizerunku” obejmuje przypomnienie sobie podstaw, jakpoprawna postawa ciała w codziennej pracy fryzjera. Dochodzi do tego wiedza z zakresu budowania kobiecego wizerunku, analiza kości czaszki i kształtu twarzy. Następny ważny element to warsztat ułatwiający odpowiedni dobór narzędzi i proces decyzyjny, kiedy dobierana jest odpowiednia techniki strzyżenia dla różnych struktur włosa (linia cięcia, cieniowanie, gradacja, dynamika włosa).

Więcej o programie  modułu szkolenia Tajemnice męskiego strzyżenia – od klasyki po barbering już za tydzień w naszym kolejnym wpisie. 

Więcej informacji o Akademii, naszych instruktorach i planach szkoleniowych znajdziecie tutaj: www.maniewski.pl/akademia/

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner