#trendy: grzywki

Grzywki stały się już nieodłącznym elementem trendów niemalże w każdym sezonie. I nic dziwnego! To doskonały pomysł na metamorfozę bez konieczności mocnego skracania włosów lub całkowitej zmiany koloru. Jeszcze niedawno słysząc hasło „grzywka” widzieliśmy wyłącznie prostą jej wersję, do której nie każdy jest przekonany i też nie każdemu pasuje. Jakie grzywki w tym sezonie będą najmodniejsze? Gwarantujemy, również i Ty znajdziesz opcję dla siebie!

Curtain Bangs

To wersja grzywki uwielbiana przez gwiazdy, modelki i influencerki. Jest niezwykle kobieca, sprawia, że kobiety zyskują tajemniczy, uwodzicielski look. Curtain Bangs wypromowały takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Dakota Johnson czy nawet Kate Middleton. To też najbardziej uniwersalna grzywka, bo pasuje niemal do każdego typu twarzy. Wystarczy jedynie dobrać indywidualnie jej długość oraz gęstość i cieszyć się z metamorfozy!

Grzywki ciężkie i proste

Choć przez pewien czas zostały zapomniane, teraz wracają! Najlepiej albo w połączeniu z geometrycznym, krótkim strzyżeniem albo z długimi włosami. Ciężka grzywka bardzo dobrze pokazuje objętość włosów, szczególnie tych delikatnych i cienkich. Ciekawym rozwiązaniem są też tego typu grzywki na włosach kręconych – zyskamy wtedy niedbały efekt, rodem z lat 80. Takie cięcia jednak nie będą pasować do każdego kształtu twarzy. Szczególnie posiadaczki twarzy okrągłych i kwadratowych powinny go unikać.

Baby Bangs

Takie grzywki są niezwykle popularne już od kilku sezonów i w tym nie będzie inaczej – mówi się, że to nadchodzący hit jesieni. Wylansowały je między innymi Emma Watson, Rooney Mara czy Saoirse Ronan. Ten typ cięcia jest bardzo odmładzający. Wysmukla twarz, nadaje lekkości i w przeciwieństwie do pozostałych grzywek, jest bardzo łatwa w stylizacji. Wydłuża twarz, dlatego nie będzie to dobra opcja dla posiadaczek twarzy pociągłych. To natomiast dobra opcja dla twarzy owalnych, okrągłych i trójkątnych.

To jednak nie wszystko! Chcesz poznać więcej rodzajów grzywek i dowiedzieć się, jaka będzie dla Ciebie najlepsza? W najnowszym odcinku na swoim kanale Maciej Maniewski przedstawił najlepsze strzyżenia grzywki dla różnych rodzajów twarzy. Zapraszamy do oglądania!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner