Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Typ urody – wiosna

Gdy za oknem lato, my stawiany na wiosnę. W kolejnej odsłonie naszego bloga piszemy o typie urody, jakim jest wiosna. Jakie kolory mu służą, a jakich lepiej unikać? Jak rozpoznać wiosnę w sobie?

Jeśli masz jasne włosy ze złotymi refleksami albo jasnorudawe, oczy zielone, szare lub niebieskie i opalasz się na kolor czerwony, mamy Cię! Jeśli jesteś naturalną blondynką i jasną szatynką czasami rodzi się wątpliwość, czy reprezentujesz wiosnę czy lato. Wtedy na ogół konieczna jest próba blasku i koloru

Typ wiosny od razu przywodzi na myśl Anię z Zielonego Wzgórza. Cera jest odrobinę ciemniejsza (a przynajmniej bardziej świetlista, sprawiająca wrażenie rześkiej, muśniętej słońcem).   To właśnie one czasem tworzą kontrast z cerą i włosami.  Kontrasty są na poziomie błękit-beż, czy brąz – beż, a nie granat – biel , czy czerń i biel.

Znane kobiety, które reprezentują ten typ: Nicole Kidman

Wyróżniamy cztery typy urody – jesień, zima, wiosna i lato. Kryterium stanowiącym o klasyfikacji kobiety do każdej grupy jest kolor oczu, włosów i cery. W profesjonalnym ustaleniu, jaki masz typ urody, pomocny okaże się stylista w salonie Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner