Bioactive NATURALIS – pogotowie dla włosów

Intensywnie nawilża, odżywia i głęboko regeneruje włókno włosa. Kaszmirowa keratyna zawarta w kosmetykach Bioactive NATURALIS to idealne rozwiązanie na lato. Zabieg przygotuje Cię do urlopu, a po powrocie sprawi, że włosy zapomną o wakacyjnych szaleństwach. 

BIOACTIVE NATURALIS to przepis dla włosów zarówno naturalnych, jak i matowych, łamliwych oraz wymagających zastrzyku energii dająca 100% efekt odżywienia i odbudowy. Kurację stworzono w 90% z naturalnych składników. Kaszmir głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu się, dodaje objętości. Są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna z kolei zawiera aminokwasy, które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Natomiast olejek arganowy nazywany jest „marokańskim złotem” lub „migdałem Berberów”. Stanowi jedną z najdroższych i najbardziej cenionych substancji na świecie. Doskonale uzupełnia działanie kaszmirowej keratyny. Produkty tej serii pozwalają do minimum ograniczyć codzienną stylizację włosów i zabezpieczają je przed czynnikami szkodliwymi. 

Co robić? Na początek zdecyduj się na zabieg Bioactive NATURALIS w salonie. Następnie zadbaj o domową pielęgnację, używając szamponu, odżywki i serum z olejkiem arganowym.

Teraz przy usłudze Strzyżenie + Kolor + Słoneczny refleks, Kuracja kaszmirową keratyną BIOACTIVE NATURALIS TYLKO 190 PLN zamiast 290 PLN

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ONLINE

Podobne wpisy