31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Warsztaty z fundacją Rak’n’Roll

Cykl warsztatów „Jesienne porządki na głowie“ wreszcie dotarł do Krakowa. 29 listopada 2011 r. w salonie Maniewski Hair w Pasażu 13 panie mogły na nowo poczuć się pięknie. A to za sprawą akcji „Daj Włos” Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie do której przyłączyła się ekipa Maniewskiego.

IMG_8419

Jako, że celem Fundacji jest zarażenie osób dotkniętych chorobą radością i entuzjazmem oraz pokazanie im, że z rakiem można walczyć w kolorowy sposób – tak też warsztaty zorganizowane w salonie Maniewski były nasycone pozytywną energią. A list od prezes fundacji Magdaleny Prokopowicz przyniósł wzruszenie i dodał otuchy uczestniczkom.

Akcja „Daj Włos” wspiera kobiety, które utraciły włosy zmagając się z chorobą nowotworową. Dlatego też na warsztatach skupiono się na pokazaniu im w jaki sposób mogą przywrócić „porządek” na swojej głowie. Panie mogły nie tylko uzyskać od specjalistki z Rokoko Hair Company fachowe porady dotyczące doboru peruki, chust i turbanów, ale także przymierzyć je. Miały, także okazję oddać się w ręce stylistów, którzy wyczarowali na ich głowach ultrakobiece i wygodne fryzury. Natomiast tajnik makijażu i praktycznych porad jak uzupełnić utracone brwi i rzęsy udzielały profesjonalne makijażystki. Udowodniły, że dzięki odpowiednio dobranemu makijażowi mogą poczuć się lepiej i odzyskać pewność siebie. Warsztaty obejmowały, także lekcję doboru kształtu oprawek okularów do twarzy i charakteru.

IMG_8454

Całe wydarzenie odbywało się w przyjaznej atmosferze w której można było wyczuć ducha wygranej walki z chorobą. Panie mogły wymienić się swoimi spostrzeżeniami oraz porozmawiać z koordynatorką akcji „Daj Włos” Anną Kupiecką – prawdziwą entuzjastką pełną ciepła i motywacji. Czas umilała im restauracja Nova Resto Bar, która zadbała o ich podniebienia dzięki pysznemu poczęstunkowi.

IMG_8185

Sam Maciek Maniewski, który stykając się na co dzień z podobnymi sytuacjami jest mocno zaangażowany w Akcję. Pragnie ją rozpowszechnić i zarazić nią fachowców, a poprosi o wsparcie w akcji m.in. Waldemara Koteckiego, ważną osobistość w branży fryzjerskiej. Mówi – „Codziennie w salonach fryzjerskich marnowanych jest tysiące włosów, które mogłyby służyć jako materiał na peruki. Daj włos, ale nie do kosza! Każda kobieta powinna czuć się piękna i wartościowa, więc moją misją jest im w tym pomóc, ponieważ wiara w swój wygląd i dobre samopoczucie może czynić cuda”. I niech te słowa będą przyświecały warsztatom „Porządki na głowie”!

IMG_8207

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł