2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Paprocki & Brzozowski

[vc_row][vc_column][pt_text text_align=”text-left”]2 grudnia w najbardziej luksusowej kamienicy w Bielsku – Białej „Pod Orłem” odbył się niepowtarzalny wieczór mody, podczas którego swoje kolekcje na wiosna – lato 2011 zaprezentowali: duet Paprocki & Brzozowski, Bartosz Malewicz oraz Maniewski Hair. Imprezę poprowadził Conrado Moreno, a o muzyczne doznania zadbała Novika i Mr. Lex oraz Ada Szulc.

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/AXviAT5ddOw?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Wieczór rozpoczął się od przywitania Marka Kondrata, który tego właśnie dnia otworzył swoje Winarium w Pasaż pod Orłem. Po lampce wina, wszyscy goście przenieśli się do Sali Redutowej znajdującej się na piętrze budynku, gdzie jako pierwszy swoją kolekcję zaprezentował Bartosz Malewicz – młody i utalentowany projektant, laureat i finalista wielu konkursów miedzy innymi Off Fashion Folk w Wielkim Mieście.

Następnie byliśmy świadkami wielkiego show fryzjerskiego w wykonaniu Macieja Maniewskiego – jednego z najbardziej cenionych stylistów fryzur w Polsce, właściciela ekskluzywnych salonów Maniewski Hair & Body. Oprócz strzyżenia na żywo, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję fryzur, której dopełnieniem były kreacje „Teenagers” marki Kemon. Cały pokaz towarzyszył mu człon formacji Beats Friendly, czyli Novika i Mr. Lex – czołowy duet promujący muzykę house w naszym kraju. Największym zaskoczeniem dla wszystkich, był udział Ilony Felicjańskiej, która również pojawiała się na wybiegu.

Jako ostatni zaprezentowali się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Ich propozycja na wiosna – lato 2012 wzbudziła najwięcej emocji, nie tylko ze względu na piękne tkaniny, ale również dlatego, że był to ich pierwszy pokaz w Bielsku-Białej. Przy ich pokazie zachwyt wywołał również wygląd modelek, których fryzury kolejny raz przygotowywał wspomniany wcześniej Maciej Maniewski. 

Na zakończenie, wszyscy goście mięli szansę wysłuchać recital Ady Szulc – finalistki programu „X Factor”, która specjalnie na tą okazję przygotowała kilka przebojów w zupełnie nowej aranżacji.

Następnie goście, przenieśli się na parter Pasażu, gdzie odbyła się mniej oficjalna część wydarzenia przygotowana przez Karczmę Nowy Rzym.

Warto również dodać, że żaden gość nie opuścił imprezy z pustymi rękami, każdy otrzymał upominki, a wielu z nich miało szansę na bardzo cenne nagrody ufundowane przez miedzy innymi Murapol S.A., Galerię Wnętrz Prodesign, markę Pandora i Hotel Vienna[/pt_text][vc_separator][pt_text text_align=”text-left”]

Więcej o pokazie:

Avanti24

Miasto Kobiet

[/pt_text][/vc_column][/vc_row]

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner