Wielkie otwarcie Maniewski Hair w Pasażu 13

[vc_row][vc_column][pt_text text_align=”text-left”]Dnia 8 marca 2011 roku odbyło się oficjalne Otwarcie Maniewski Hair w krakowskim Pasażu 13. Całe wydarzenie było połączeniem mody oraz sztuki, w którym wzięli udział między innymi – projektantka Renata Molik, Klub Fryzjerski Maniewski, marka Ice Berg oraz Bagatt. Głównym punktem programu był recital Patrycji Markowskiej, a całość poprowadził Olivier Janiak. 

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/K2firgjtGjU?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Datę 8 marca na otwarcie swojego nowego salonu Maciej Maniewski wybrał nieprzypadkowo. W ten sposób właśnie chciał uczcić Święto Kobiet, bo to w większości piękne panie są jego klientkami, a bez nich jak wiadomo nie udałoby mu się osiągnąć sukcesu i stworzyć już kolejny, trzeci salon „Maniewski Hair”.

Specjalnie pod imprezę zaaranżowano elewację oraz wnętrze Pasażu 13. Kolorowe oświetlenie, dodatkowe nagłośnienie oraz urocze baletnice, które na szarfach zwisały wprost nad głowami przybyłych do salonu gości.

Maciej Maniwski i Olivier Janiak 2

Imprezę rozpoczęła młoda i utalentowana piosenkarka Monika Gawrońska, która swoim wokalem nie tylko wprowadziła w zachwyt, ale także wywołała u wszystkich dreszczyk emocji. Kolejnymi punktami programu były pokazy mody marki Ice Berg i Bagatt, występ baletowy, piękne skrzypaczki z duetu “2be” oraz pokaz główny przedstawiający kosmiczną kolekcję Renaty Molik dopełnioną równie futurystycznymi stylizacjami Klubu Fryzjerskiego Maniewski.

Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ Patrycji Markowskiej, która wykonała swojej najbardziej znane utwory w recitalowej wersji, takie jak: „Hallo, Hallo”, czy „Drogi kolego”.

recital Patrycji Markowskiej

Nad całością czuwał Olivier Janiak, który kolejny raz wykazał się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale również dużym poczuciem humoru. Podczas finałowej gali można było również zakupić książkę Anny Łakomy pt. „Studium Prawdy”.

Po głównej imprezie wszyscy przenieśli się do klubu Baroqe, w którym przy największych przebojach z lat 80-tych i 90-tych bawiono się do białego rana.

IMG_4719[/pt_text][vc_separator][pt_text text_align=”text-left”]

Więcej o otwarciu:

Wiadomosci24

EKS Magazyn

Miasto Kobiet – wywiad z Maciejem Maniewskim

[/pt_text][/vc_column][/vc_row]

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner