Dzień Pięknego Ciała

Pomimo wyjątkowo deszczowej aury, w salonie Maniewski Hair panowała doskonała atmosfera. 19 lipca 2011 odbył się „Dzień Pięknego Ciała”, który przyciągnął swoją bogatą ofertą do Pasażu 13 panie w każdym wieku. Przy relaksującej muzyce i klimatycznej aranżacji wnętrza zapoznawaliśmy się z tajnikami kobiecego piękna. 

IMG_2220

Głównym punktem tego niezwykłego wydarzenia były pokazy zabiegów RVB. Dwie z pań mogły przekonać się o ich dobroczynnym działaniu na własnej skórze. Zabieg BioAge z linii Holistic Beauty, wyróżniającej się tym, że jest w 100% naturalna, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć jak relaks ciała wpływa na samopoczucie i wygląd twarzy. Poprzez oddziaływanie na wszystkie zmysły dzięki masażowi, dotykowi, muzyce, konsystencji i delikatnemu zapachowi kosmetyków RVB możliwe stało się przeniesienie się w wymiar niebywałego odprężenia. Nic dziwnego, że Holistic Beauty przyświeca myśl – możliwość zmiany skóry jest darem od natury. Kolejnym zabiegiem, który został zaprezentowany u Maniewskiego był rytualny ORO. Działanie liftingujące i przywracające falistość błonie podstawnej skóry zawdzięcza wyciągowi z drożdży, który jest prawdziwym złotem dla skóry.

IMG_2231

Podczas całego wieczoru można było skorzystać z darmowej porady kosmetycznej i fryzjerskiej. Mistrzyni makijażu kreatywnego, Anna Rojek, uczyła jak się malować i udzielała cennych wskazówek. Największym zainteresowaniem cieszyły się pytania dotyczące doboru kolorystyki do typu urody, pielęgnacji i sztucznych rzęs, które są obecnie najmodniejszą alternatywą dla makijażu. Ciekawość budziła szczególnie metoda 1:1, która jest świetnym rozwiązaniem dla pań które nie mają czasu na codzienne malowanie się. O włosy zadbali wykwalifikowani fryzjerzy, otwarci na najbardziej nurtujące pytania. Chętnie mówili o pielęgnacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb włosów. Każda z pań została wręcz dopieszczona dzięki fachowej konsultacji i wymodelowaniu fryzury.

IMG_2186

Chwilą, która sprawiła radość wielu szczęściarom, było losowanie nagród, a w tym zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich oraz kosmetyków do włosów i ciała. Ponadto każda z pań miała możliwość skorzystania z 30% zniżki na zabiegi RVB. Punktem kulminacyjnym wieczoru był poczęstunek w Klubie Baroque, gdzie trwała niezapomniana zabawa do białego rana. Maniewski już zapowiedział, że takich wydarzeń będzie więcej. Całe szczęście, bo już nie możemy się doczekać.

IMG_2259

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner