31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wiosenna lekkość na twojej głowie

Wiosną porzucamy kurtki, płaszcze i ciężkie buty, wychodząc na słońce, szukamy lekkości… To samo dotyczy fryzur i ich stylizacji. Jeśli myślisz o wiosennej metamorfozie i chcesz, aby właśnie ta letnia lekkość zapanowała na twojej głowie – zdecyduj się na krótkie cięcie. Trendy, które będą najważniejsze w najbliższych miesiącach oraz inspiracje znajdziesz w najnowszej kolekcji Farmagan, przygotowanej we współpracy specjalistów marki z Maciejem Maniewskim.

Pełne dynamiki, odważne cięcie, inspirowane latami 90. Najlepiej sprawdzi się u posiadaczek twarzy owalnej. Jest to równie dobra opcja dla twarzy pociągłych, ale w tym wypadku należy nieco zwiększyć objętość fryzury po bokach. Zwróć też uwagę na kolor – wszelkiego rodzaju rudości i miedzie również i w tym roku królują wiosną. Takie strzyżenie nie będzie jednak dobre dla twarzy okrągłej i kwadratowej.

Proste, kompaktowe cięcie, z dobrym stopniowaniem i mocną grzywką to idealna propozycja dla włosów cienkich, pozbawionych objętości. Połączenie trendów z lat 70. i 90. zaowocowało fryzurą z jednej strony nieco odważną, a z drugiej bardziej przystępną. Sprawdzi się ona u twarzy owalnej, pociągłej i prostokątnej. Jeśli natomiast masz twarz okrągłą lub kwadratową – unikaj cięcia tego typu. Lepiej u ciebie sprawdzi się fryzura nieco dłuższa, która wymodeluje kształt twarzy.

Fryzura średniej długości, pełna dynamiki, tym razem idealna dla twarzy okrągłej i kwadratowej. Mocna grzywka, ale jednocześnie częściowo odsłaniająca czoło w połączeniu z dłuższymi włosami po bokach i z tyłu – modeluje twarz i optycznie ją wyszczupla. Ta propozycja daje też wiele możliwości koloryzacji – subtelne refleksy w niecodziennych odcieniach sprawią, że całość będzie wyglądać świeżo i nowocześnie.

Ostatnia propozycja będzie idealna dla twarzy trójkątnej, ale także dla osób z wysokim czołem lub dla tych, którzy mają problem z zakolami. Na pierwszym planie jest tutaj ciężka grzywka, która opada na całe czoło. Takie cięcie świetnie podkreśla kości policzkowe. Jeśli szukasz pomysłu na niebanalną koloryzację, zdecyduj się na ciemny kolor z fioletową poświatą – to połączenie jest wyjątkowo modne w tym sezonie i gwarantuje, że nie przejdziesz niezauważona.

Więcej propozycji krótkich fryzur oraz ich stylizacji znajdziesz w najnowszym odcinku na kanale YouTube Maniewski.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł