31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wiosenne Rajszewo z Lidią Kalitą

Czerwiec zaczęliśmy od wizyty na polu golfowym. Co robiliśmy tam z nożyczkami? Naszej pomocy tym razem potrzebowała Lidia Kalita – czerwiec w jej wydaniu totalnie nas uwiódł. Przekonajcie się… dlaczego.

Maciej Maniewski wiele razy udowadniał, że fryzjerstwo to sztuka sztuk, która idealnie dopełnia takie dziedziny, jak moda czy sztuka. Coraz częściej przekonujemy się o tym na własne oczy, podziwiając m.in. stylizacje na pokazach mody. Od lat współpracujemy z czołowymi polskimi projektami. Wspieramy ich podczas sesji zdjęciowych, ale również podczas wydarzeń specjalnych.

Najczęściej łączymy wtedy swoje siły z marką FARMAGAN i specjalnymi produktami do stylizacji z linii Bioactive Styling. Niezastąpione w tego rodzaju pracy są również ekologiczne lakiery FIXTON.

Czerwiec rozpoczęliśmy od magicznej kooperacji z Lidią Kalitą. Od lat przyglądamy się jej pracom i kolejnym pokazom. Na polu golfowym pokazała co oznacz lekkość, delikatność i szyk. Subtelne i kobiece upięcia uzupełniały wizję projektantki.

Lidia Kalita to od lat ulubienica gwiazdModą chciała zajmować się od zawsze. I spełniła swoje marzenia. Ta pasja połączyła nasze marki. Lidia ma na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród. Jej klientki łakną nieustających zmian i  nowości, więc projektuje ponad 350 modeli w sezonie! Ubiera kobiety podobne do siebie – aktywne, ciekawe świata i mody. Każda kolekcja opowiada inną historię, a sama Lidia mówi o sobie, że należy do grupy osób szczęśliwych, dla których praca jest ich hobby. Znacie to? My bardzo dobrze, dlatego tak chętnie podpisujemy się pod wspólnymi projektami.

#maniewski4fashion

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł