2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Wiosenny zawrót głowy – kolekcja Twilight by Maniewski

Wiosna to pora roku, która odzwierciedla lekkość i naturalność, a także naturalne zmiany zachodzące w przyrodzie i w życiu każdego człowieka. Te trzy główne cechy odnoszą się również do najnowszej/wiosennej kolekcji fryzur Twilight by Maniewski.

Lekkie fale, zmysłowy nieład, oraz delikatnie podkreślona struktura włosów uwydatniają naturalne piękno, są spójne i delikatne z nutką seksapilu. Wiosna 2015 to swego rodzaju powrót do przeszłości, czyli do stylizacji dziewczęcych, klasycznych i kobiecych, które z powodzeniem sprawdzają się podczas każdej okazji. Styliści Maniewski, podkreślają jednak, że bez względu na trendy, codzienna stylizacji powinna być idealnie dobrana do kształtu i kolorytu twarzy, a także charakteru pracy.

Długie włosy zawsze są modne. Wystarczy odpowiednie przycięcie końcówek metodą modelowania włosów przez cięcie, a także wymodelowanie ich okrągłą szczotką, aby nadać im lekki, bardzo zwiewny i romantyczny charakter. Look idealnie pasujący do pracy i na randkę.

W sezonie wiosennym 2015 bardzo modne będą włosy krótkie, jednak należy pamiętać, że na taką fryzurę mogą pozwolić sobie kobiety o szczupłej i pociągłej twarzy. Propozycją marki Maniewski jest bardzo krótka fryzura po bokach, z wyraźnym zaznaczeniem trójkąta w linii nad uszami. Nasada włosów dłuższa, umożliwiająca wymodelowanie włosów okrągłą szczotką i nadania im efektu zmierzwienia, nieładu. Idealna stylizacja dla kobiet pewnych siebie, lubiących się wyróżniać.

Marka Maniewski nie zapomina również o mężczyznach, dla których przygotowano wiele ciekawych propozycji. Jedne bardziej wyróżniające się jak np. jedna linia boczna bardzo krótka przycięta z wyraźnie zaznaczonym przedziałkiem z boku głowy i dłuższym pasem zaczesanych włosów z drugiej strony, opadającym nawet na oko. Druga propozycja to tył wycięty bardzo krótko, nasada dłuższa tworząca trójkąt, opadająca delikatnie na oczy.

W koloryzacji najnowszej kolekcji Twilight również króluje naturalność. Ciemniejsza nasada włosów i delikatny, słoneczny refleks na długości. Ukryte refleksy, w zależności od ułożenia włosów czy też światła, wyglądają inaczej, tworząc tym samym niepowtarzalność fryzury. Twarz staje się promienna i bardziej wyrazista. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić wizerunek po zimie i nadać włosom lekki, naturalny charakter. Drugi wariant koloryzacji to kontrasty. Podczas zastosowania jaśniejszych i ciemniejszych barw na głownie nigdy nie jest nudno. Styliści marki Maniewski otwarci są również na odrobinę ekscentrycznych kolorów. Delikatne, niebieskie, żółte lub różowe refleksy, wydobywające się spod burzy włosów łamią stereotyp grzecznej kobiety, nie powodując tym samym przesytu czy negatywnego odbioru.


PHOTO: Sylwia Gaczorek
HAIR: Sylwia Gaczorek, Daniel Różana, Amadeusz Foryś, Adam Ślipko
ASYSTENCI: Wiola Bojdo, Renata Kuraś, Anna Pruchniewicz
MAKE-UP: Anna Ziółkowska

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner