31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Jak szaleć, to z pasją!

Karnawałowe szaleństwo czas zacząć! Moją propozycją są nietuzinkowe stylizacje, które jak najbardziej sprawdzą się w tegorocznym karnawale, a także imprezach towarzyszących: ślubach, wieczorach panieńskich oraz zbliżających się Walentynkach.

Każdą stylizację jak i upięcie oczywiście dobrze byłoby dopasować do kształtu twarzy, struktury włosów, okoliczności oraz kreacji tak, by całość wizerunku była spójna i nienaganna. Najmodniejszą stylizację jaką mógłbym polecić to upięcie włosów wykonane z trzech splotów, które daje nam naturalny, lekki, niezobowiązujący i bardzo estetyczny efekt oraz stylizację bardziej odważną, która odda nie tylko zdrową i elastyczną strukturę włosów, ale również bardziej zdecydowany i dynamiczny efekt wizerunku.

Kosmetyki które poleciłbym do tego rodzaju fryzur to odpowiednio dobrany szampon oraz odżywka, lakier suchy bądź mokry i nabłyszczacz w sprayu. Warto też pamiętać o wsuwkach, szpilkach oraz gumkach recepturkach, gdyż pozwolą nam cieszyć się uzyskanym efektem przez dłuższy czas.

Jeżeli już zaplanowałaś tegoroczne szaleństwo karnawałowe, do którego mógłbym w pewnym stopniu się przyczynić to wykręć numer i zarezerwuj wizytę, a z pewnością ten wieczór będzie niezapomniany 🙂


ADAM ŚLIPKO
Senior Stylist w salonie Maniewski przy ulicy 3 Maja 17 w Katowicach

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner