Wiosna i Lato w kolekcji “TIME LAPSE”

Gra ze światłem, efektowne ozdoby, potarganie naturalnej struktury włosów – to kolejne trendy, który styliści Maniewski wykorzystali podczas tworzenia spektakularnej kolekcji “Time lapse”.

Perfekcyjna tafla włosów

Eleganckie, mocno wypielęgnowane włosy z widowiskowym połyskiem to kolejny trend pojawiający się na wybiegach. Jest alternatywą dla wet looku Mocno odbijające się światło naśladuje efekt tafli wody. Aby uzyskać idealne odbicie światła na włosach, polecamy zabieg kaszmirowy HS3, który odbuduje, nabłyszcza włosy nawet do trzech miesięcy!

Pamiętaj, że czym ciemniejszy kolor, tym pigmenty mocniej odbijają światło, co za tym idzie połysk jest intensywniejszy!

Potargane włosy o naturalnej strukturze

Nie lubisz swoich długich włosów po przebudzeniu? Spryskaj je sprayem teksturyzującym, włącz grubą lokówkę i w losowo wybranych pasażach stwórz kilka nieregularnych fal. Roztrzep włosy rękoma, ponownie spryskaj, wepnij spinkę – będziesz wyglądać zjawiskowo.

Moc dodatków

Kolejny must have to akcesoria do włosów! Chusty, które wiążemy na kucyk czy wplatamy w upięte włosy, opaski, jedwabne gumki oraz wszelkiego rodzaju spinki, które błyszczą.

Hitem są również perły i ozdoby, które je zawierają, np. oversizowe spinki.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner