2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Wyczesanych Świąt!

Grudzień, święta, sylwester, ekstra! Ale co dalej? Mnie interesują włosy. Ich struktura, kształt i kolor.

Pamiętajmy o kilku ważnych kwestiach takich, jak rodzaj włosów, który jest dla nas najważniejszym aspektem ponieważ to on decyduje o charakterze i kształcie fryzury. Dopasowując kształt fryzury do kształtu twarzy z łatwością możemy uzyskać miękkie objętości lub ciężkie geometryczne linie, które doskonale podkreślają rysy twarzy.

Kolejną rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, szczególnie w okresie zimowym jest fakt, iż nasze włosy są narażone na uszkodzenia związane zarówno z szybkim suszeniem w domu, jak i niską temperaturą na zewnątrz. Czy mamy na to idealne rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Rozwiązanie znajdziemy na każdym kroku pracy z waszymi włosami. Rozwiązaniem może być np. dobrze dobrany kosmetyk do pielęgnacji włosów, który zadba o to, aby włosy były zdrowe, miękkie i błyszczące.

Ukoronowaniem strzyżenia i pielęgnacji może być delikatna koloryzacja, która podkreśli piękny kolor lub odmieni was nowym odcieniem oraz słoneczny refleks jako naturalne wspomnienie lata, które już niestety nas opuściło.

Największym i najwspanialszym prezentem jaki mogę wam dać to indywidualne podejście do waszych fryzur, abyście na święta i w trakcie sylwestra wyglądały wyjątkowo i tak też się poczuły. Wasze włosy mogą być piękne poprzez lekkie i nie zobowiązuje upięcia, luźne sploty oraz kucyki, których magicznego charakteru nie zniszczy ani taniec ani nadmiar szampana. A teraz szybko szybko, rezerwujmy przedświąteczne terminy, bo znikają co najmniej jak świeże pierniki, a każdy lubi słodycze 😉


DANIEL RÓŻANA
Senior Stylist w salonie Maniewski w krakowskim Pasażu Rynek 13

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner