31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Sylwestrowe Metamorfozy

Twoja metamorfoza z Mają Sablewską i Maciejem Maniewskim!

Współpraca Macieja Maniewskiego z Mają Sablewską podczas programu TVN Style „Sablewskiej sposób na modę” zaowocowała przez ostatnie miesiące dziesiątkami spektakularnych metamorfoz. Podsumowując ten nadzwyczaj owocny rok w odpowiedzi na liczne zapytania pragniemy zaprosić na otwarte całodniowe warsztaty 30 i 31 grudnia w salonie Maniewski w warszawskim Domu mody Vitkac, podczas których Maciej Maniewski oraz Maja Sablewska zaproponują każdej z Pań zmiany w sam raz na nadchodzący Nowy Rok.

W skład warsztatów wchodzi konsultacja wizerunkowa oraz dobór garderoby z Mają Sablewską, konsultacja stylistyczna z Maciejem Maniewskim oraz wykonanie strzyżenia i koloryzacji, konsultacja i wykonanie makijażu dziennego i wieczorowego, upominek od marki Kemon – zestaw profesjonalnych kosmetyków oraz lunch w restauracji Domu mody Vitkac.

Ilość miejsc ograniczona. Istnieje możliwość rezerwacji jednego jak i obydwu dni warsztatów. Pakiet dwudniowy, zawierający zarówno stylizacje dzienne – biznesowe jak i wieczorowe – przygotowanie do Sylwestra, oferujemy w cenie 3900 PLN.

Specjalnie dla naszych Klientów proponujemy w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie zakup biletu na Sylwestra w Whisky & Cocktail Bar Syreni Śpiew z poczęstunkiem oraz lampką szampana.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz o kontakt telefoniczny 512780706 lub email warszawa@maniewski.pl w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner