Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Wygraj metamorfozę z Maniewskim, Gojdziem i Beatą Wawrzykowską

Chcesz, by ktoś zadbał o Twoje włosy? Doradził w kwestii makijażu? Marzysz o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu? A może po prostu myślisz o zmianie wizerunku? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi TAK – zgłoś się do konkursu, a może to właśnie TY trafisz w ręce najlepszych specjalistów.

Wyślij zdjęcie swojej sylwetki, twarzy oraz uśmiechu, a także w kilku zdaniach opisz, dlaczego to właśnie TY powinnaś zostać bohaterką naszych metamorfoz. Napisz już teraz – metamorfozy@denta-med.com.pl. Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego.

Obok nas konkurs wspierają najlepsi specjaliści:
Holistic Clinic – renomowana klinika medycyny estetycznej, której założycielem i prowadzącym lekarzem jest "doktor gwiazd" dr n. med. Krzysztof Gojdź.
Borys Makary Art & Photo – magister sztuki, absolwent fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Fotografii mody uczył się u Milesa Aldridge'a oraz w International Center of Photography w Nowym Jorku.
Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU – szkoła należąca do Krakowskich Szkół Artystycznych, która w projekcie metamorfoz dbać będzie o stylizacje Zwyciężczyni konkursu.
Cracow Fashion Week – w ramach najważniejszego wydarzenia modowego w Polsce, odbędzie się wernisaż zdjęć Borysa Makarego w Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med,przy ul. Św. Gertrudy 4.

Patronat medialny nas wydarzeniem sprawuje Lounge Magazyn dostępny w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Trójmieście.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner