Wyzwanie: włosy gęste

Czy duża ilość włosów może być problemem? Przykład kolejnego gościa Macieja pokazuje, że jak najbardziej. Jak znaleźć odpowiedni kształt? Co zrobić, chcąc wyeksponować najmocniejsze cechy? Dowiecie się w kolejnym odcinku naszych metamorfoz. 

Warszawski salon odwiedziła Majucha – youtuberka, która na swoim kanale opowiada o urodzie, makijażu i nie tylko. Włosy dłuższe z przodu i krótsze z tyłu – oto propozycja Macieja. Co może wynikać z takiej „klasycznej linii”? Maciej zdradzi sekrety wyszczuplenia twarzy i pokaże, jak ważna jest mocna linia włosów podczas codziennego układania fryzury – zarówno w wersji rozpuszczonej, jak i spiętej.

Maja z kolei wyjaśni, co oznacza jej tatuaż, który nie jest ani sygnalizatorem świetlnym, ani nie odzwierciedla poszczególnych czakr. 

Podpowiemy też, jak ważne jest utrzymanie prawidłowej sylwetki ciała podczas strzyżenia i na co zwracać uwagę podczas doboru odpowiednich produktów pielęgnacyjnych.

W telegraficznym skrócie będziemy unikać ciepła i zabezpieczać włosy. Przekonacie się, jak dobroczynny wpływ na włosy ma m.in. spray Bioactive REPAIR. 

Poradzimy też, jak przygotować włosy do procesu suszenia i w jaki sposób używać prostownicy, aby było to bezpieczne dla włosów. 

Kosmetyki użyte w odcinku:

Spray do włosów BIOACTIVE REPAIR

Olejek do włosów BIOACTIVE HYDRA

Serum arganowe BIOACTIVE HS3

Obejrzyj metamorfozę na YOUTUBE

Podobne wpisy