2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

#zostańwdomu: Jak zapuszczać włosy podczas pandemii

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Czas pandemii można wykorzystać na spełnienie marzenia o pięknych i długich włosach. Uporczywego etapu odrastania nikt nie zauważy. A Ty wrócisz do znajomych odmieniona i promienna. O czym powinnaś pamiętać?

Kluczem do długości włosów jest ich zdrowie. Włosy krótkie są bardzo wygodne i nie wymagają tak wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Co innego długie. Regularnie nakładaj maski czy odżywki, możesz skusić się też na popularne olejowanie. Zabiegi wykonywane w ramach domowego spa zamienią się w przyjemne rytuały. Może przyzwyczaisz się do nich i będziesz do nich wracać również, kiedy pandemia będzie tylko wspomnieniem.

Podczas zapuszczania upinaj włosy. Kiedy odrosną na tyle, że można je będzie spiąć, korzystaj z opasem, wsuwek i gumek. Wyczarujesz z ich pomocą nowe fryzury, a spięte włosy nie będą cię irytować. Pozwól sobie na fantazję. Czesz się tak, jak nigdy nie miałaś odwagi. W tym szczególnym czasie jedyne, co nas ogranicza, to wyobraźnia.

Zadbaj o dietę i suplementy. Siedzenie w domu sprzyja niezdrowemu podjadaniu. Zadbaj w tym czasie o Twoje włosy. Pamiętaj, że zrównoważona dieta sprawi, że rosną szybciej. Aby były piękne i zdrowe potrzebują one witamin: A, E, C, F oraz witamin z grupy B. Dlatego polecamy suplementację preparatem MERZ SPEZIAL DRAGEES, który ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd skóry, włosów i paznokci.

Pamiętaj, że ważne są też odpowiednio dobrane kosmetyki. Seria BIOACTIVE NATURALIS z kaszmirową keratyną zrewolucjonizowała rynek fryzjerski. Nawet jeśli włosy są cienkie i delikatne, kuracja może je wzmocnić w sposób, który pozwoli utrzymać długość, która często pozostawała tylko w sferze fantazji. Jeśli chcecie wciąż farbować włosy, będą odpowiednio zabezpieczone. Kolor i długość nareszcie idą ze sobą w parze. Kosmetyki tej serii możesz kupić poniżej:

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner