Niekończące się rozmowy o fryzjerstwie, porady, szansa na dodanie energii i projektowanie ścieżki edukacji – tak minął weekend Akademii Maniewski. Nasi instruktorzy wraz z Maciejem Maniewskim odwiedzili katowicki Festiwal Hair Fair.
Uczestnicy Mistrzowskiego Show Macieja Maniewskiego mieli okazję poznać najnowsze techniki cięć i stylizacji, które w połączeniu z kreatywnością dają nieograniczony wachlarz możliwości przy codziennej pracy w salonie.
Jesteśmy tutaj dla Was. Pamiętajcie, że największą siłą jest edukacja. Waszą pasją jest fryzjerstwo. Zapraszamy Was do Akademii Maniewski. Moc inspiracji na każdy dzień i nowa energia – podkreślał Maciej Maniewski
Pokaz na scenie głównej zachwycił katowicką publiczność. Był inspirujący i stał się zastrzykiem dobrej energii. Tak zadziałała magia Maniewski Akademia, która – jak podkreślali organizatorzy – tworzy modę użytkową, funkcjonalną.
Do zobaczenia podczas szkoleń w Akademii Maniewski.