Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

“Afera fryzjera”: Maciej Maniewski i siostry “Szalone nożyczki”

Czy relacje rodzinne w pracy pomagają czy przeszkadzają? Jak zbudować stabilny zespół pod jedną marką, jaką jest własne nazwisko, w końcu dlaczego nożyczki są szalone? „Afera fryzjera” wraca do TVN Style i zaskakuje. 

W 1. odcinku 8. już sezonu Maciej Maniewski zawita do malowniczej miejscowości Przeworsk, gdzie działa salon „Szalone nożyczki”, prowadzony przez 20-letnią fryzjerkę Dominikę oraz jej starszą siostrę Sylwię.

Przyjazd naszego eksperta był spełnieniem marzeń właścicielek salonu, które są jego wiernymi fankami i które zgotowały mu wyjątkowo serdeczne powitanie. Dziewczyny ewidentnie przygotowały się na przyjazd swojego idola, ponieważ już od wejścia Maćka przywitał wszechobecny ład i porządek oraz liczne certyfikaty wiszące na ścianach. Ale prowadzącego nie tak łatwo jest zwieść. Problemem salonu nie był brud i bałagan, ale brak komunikacji z klientami i przede wszystkim relacje między siostrami. Dominika, która jest szefową salonu nie potrafi wydawać poleceń swojej starszej siostrze. Młode kobiety łączy silna emocjonalna więź, która stoi na przeszkodzie temu, żeby stworzyć profesjonalny team.

Czy po spotkaniu z Maćkiem dziewczynom uda się stworzyć miejsce, które będzie świadczyło usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie?

PREMIERA 1. odcinka 8. sezonu w sobotę 7 września o godz. 15:00.

Powtórki odcinka:

niedziela, 8 września, 8:45

poniedziałek, 9 września, 20:10

środa, 12 września, 23:30

czwartek, 13 września, 14:30

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner