31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Trendy 2019. Co poleca Maciej Maniewski?

10 idealnych fryzur, 5 koloryzacji, które odmienią Twój wizerunek – i tak dalej! Znacie to, prawda? Łatwo się pogubić. Dlatego specjalnie z myślą o Was, przyjrzałem się nowym propozycjom rodziny FARMAGAN.

Podczas zjazdu w Jachrance swoje premiery miały kolekcje „Wskazówka” i „Enigma”. Obie zachwyciły fryzjerów z całego kraju. 

W przełomowych dla fryzjerstwa latach 60. zdefiniowano klasykę fryzur, wyznaczono kierunki strzyżeń, które precyzyjnie dopasowane do kształtu twarzy i indywidualnych cech anatomicznych, pozwalają wydobyć naturalne piękno. Ten kanon na stałe wpisał się w codzienność pracy każdego fryzjera. Postanowiliśmy się trochę nimi pobawić.Kolekcja „Enigma” przypomina, że styl to kwestia odwagi w odwracaniu proporcji i szukanie nietypowych połączeń. Klasyczny long bob z koloryzacją w kolorach brązu z czerwonymi panelami czy łagodne odcienie blondu zestawione z dysharmonijnym strzyżeniem będą hitami nadchodzącego sezonu.

W kolekcji wskazówka podoba mi się, że ważniejsze niż podporządkowanie trendom staje się podkreślenie urody modelek i modeli, pokazanie, kim są i w jakim miejscu żyją.

Uwagę zwracają dłuższe formy, naturalne prowadzenie strzyżeń, miękkie zarosty pozbawione agresywnego konturowania. Propozycje opierają się na trzech długościach włosów i klasycznych formach fryzur: kole, kwadracie i linii pazia. Proste formy uzupełniają mocne kolory – rudości i fiolety. 

Więcej propozycji z kolekcji „Wskazówka” i „Enigma” znajdziecie na www.farmagan.pl

Maciej Maniewski 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner