2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Fryzury jak z „Gry o tron”- lato 2017 u Maniewskiego

Lekkie i romantyczne, inspirowane „Grą o tron”, idealne na letnie festiwale – warkocze staną się hitem tego lata. Sprawdziły się na pokazach m.in. Valentino, Victora and Rolfa, Moschino czy Marca Jacobsa. W kolejnych kolekcjach nawiązuje do nich również Maciej Maniewski.

Warkocz od wieków zaskakuje uniwersalnością i ponadczasowością. Włosy zaplatały już Egipcjanki. Wygoda i efektowna moda szybko przekraczała granice geograficzne i podbijała kolejne państwa.

Skąd ta popularność? Warkocze doskonale sprawdzają się podczas codziennych zajęć, jak i wielkich wyjść. Plecionki w stylu boxer braids i kłosy zostają tego lata zastąpione przez kolorowe korony.

W kolekcji „Przekraczanie granic” warkocze tworzą efektowne konstrukcje wokół głowy. Ważnym elementem są kolorowe pasma wplecione do naturalnych włosów. Można dobrać je w sposób pasujący lub kontrastujący ze strojem. Mocny róż, oranż, odcienie niebieskiego doskonale sprawdzą się zarówno przy włosach ciemnych, jak i jasnych. – Luźne pasma podkreślają letnią swobodę. Włosy sprawiają wrażenie lekko rozwianych przez wiatr. Do takich eksperymentów chcemy Was zachęcać – podkreśla Maciej Maniewski.

Wizualna lekkość nie wyklucza jednak trwałości. Pojedyncze pasma zostały wprowadzone w warkocze za pomocą igły i nitki.

Kolekcja powstała we współpracy z marką FARMAGAN. Do pielęgnacji wykorzystano serie: HYDRA i FITNESS&SUN. Do stylizacji użyto delikatnego lakieru ekologicznego FIXTON.

PS. Polska premiera siódmego sezonu „Gry o tron” odbędzie się już 17 lipca 2017.

Zobacz również inne propozycje z kolekcji PRZEKRACZANIE GRANIC.

Sprawdź, co Maciej Maniewski przygotował w ramach kolekcji ICE&COLD.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner