31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

VOLUME-UP na lato, czyli 3 sposoby na zwiększenie objętości

Burza włosów jak u włoskich piękności? Jeśli to Twoje marzenie, przygotowaliśmy dla Ciebie wakacyjny niezbędnik. Jak niezależnie od pogody cieszyć się puszystymi i podniesionymi u nasady włosami?

1. Kosmetyki – VOLUME-UP

Podstawą jest zawsze profesjonalna i dobrze dobrana pielęgnacja. Hydrolizowane białko pszenicy wpływa na odżywienie włosów i zwiększenie ich objętości. Zostało wykorzystane w kosmetykach ze specjalnej linii VOLUME-UP włoskiej marki FARMAGAN, którą polecamy. Mieszkanki Półwyspu Apenińskiego słyną z pięknych i gęstych włosów, od lat używają produktów, które w końcu dostępne są również w Polsce. Szampon dobrze uzupełnia specjalna maska zwiększająca objętość włosów. Kosmetyki można wzmocnić dzięki odpowiedniemu boosterowi.

2. Szczotka – VOLUME-UP

Zadbaj o właściwą szczotkę do modelowania. Maciej Maniewski z myślą o codziennych potrzebach swoich klientek przygotował specjalną serię BIAŁĄ I CZARNĄ. Skorzystaj z okrągłej szczotki Volume-up. Jej profilowana rączka ułatwi modelowanie. By osiągnąć jeszcze lepszy efekt, warto nawinąć kolejne pasma wokół szczotki, unieść, kierując strumień powietrza z suszarki ku nasadzie.

3. Porady na noc

Wieczorami i nocą Twoje włosy muszą odpocząć. Jak uniknąć efektu „lalki wyjętej z pudełka” i płaskiego śladu po poduszce? Jeśli masz długie włosy zamiast spać w rozpuszczonych, zwiąż je w kok na czubku głowy. Zadbaj, aby włosy były związane luźno. Dzięki temu po przebudzeniu uzyskasz efekt odbicia od skóry głowy. Jeśli włosy spryskasz u nasady ekologicznym lakierem FIXTON, a potem wyczeszesz, poczujesz się, jak gwiazda wybiegu. Do dzieła!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner