2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Fryzury na noc

W nocy człowiek zmienia swoją pozycję średnio 20-30 razy. Podczas tych ruchów włosy są podatne na zagniecenie, uszkodzenia, wyrywanie, kruszenie. Jak odpowiednio je chronić?

Zaprzyjaźnij się z satyną

Satynowy czepek do spania może okazać się idealnym prezentem.  Dobrze sprawdza się zwłaszcza wtedy, kiedy Twoje włosy są kręcone lub pofalowane. Ten rekwizyt minimalizuje tarcie włosów o poduszkę oraz sprawi, że włosy nie będą puszyć się rano. Jeśli nie dasz się przekonać do czepka, świetnia działają również satynowe poszewki na poduszki.

Naturalne loki na dzień dobry?

Jeśli chcesz uzyskać efekt loków tuż po przebudzeniu, ale nie masz czasu, mamy dla Ciebie rozwiązanie.  Wystarczy, że przed snem, zaraz po umyciu włosów zwiążesz je w warkocz. Postaw na luźny splot. Dzięki temu efekt loków będzie bardziej naturalny i delikatny.Alternatywa to kok do snu. 

Najlepiej zrób go na czubku głowy. To zapewni fryzurze objętość. Zadbaj, aby włosy oplatały gumkę. W przeciwnym razie niesforne pasma mogą się nie kręcić i będą odróżniać się od pozostałych.

Nasze rady:

  1. Dokładnie wysusz włosy przed snem. Wilgotne są bardziej narażone na uszkodzenia podczas snu.
  2. Zaplatając włosy, nie ściskaj zbyt mocno gumki. Postaw na luźne upięcia. Upinaj
  3. Do zrobienia fryzury na noc używaj grubych frotek. Gumki z metalowymi elementami lub recepturki tylko dodatkowo je wyrywają.
  4. Nie zasypiaj z ręcznikiem na głowie. 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner