Z okazji Dnia Matki w ten weekend DARMOWA DOSTAWA dla wszystkich zamówień!

Głosuj na VOLUME-UP i HS3

Trwa konkurs Ekspert Pięknych Włosów. Każdego dnia możecie oddawać swoje głosy w kategoriach PIELĘGNACJA I STYLIZACJA. Wśród produktów FARMAGAN nominacją do tytułu Produkt Roku wyróżniono odżywkę z kaszmirową keratyną Bioactive HS3 i spray Bioactive VOLUME-UP.


BIOACTIVE HS3

HS3 jest innowacyjną kuracją stworzoną w 90% z naturalnych składników. Odżywka, na którą możecie głosować w konkursie, zawiera kaszmir. Głęboko odbudowuje i regeneruje zniszczone włosy, zapobiega ich elektryzowaniu, dodaje objętość. Włosy są nie tylko piękne, zdrowe i lśniące, ale również uporządkowane. Keratyna zawiera aminokwasy (budulec białka), które wbudowują się we włókno włosa, przywracając mu optymalny poziom nawilżenia. Klientki salonów Maniewski zgodnie potwierdzają – efekty są zdumiewające.

♥   ZAGŁOSUJ NA ODŻYWKĘ HS3

Głosować można raz na 24 godziny.


BIOACTIVE HAIR CARE VOLUME-UP Spray

Spray Volume-Up zaleca się jako receptę dla włosów cienkich, słabych, delikatnych i pozbawionych objętości. Jeśli Twoje włosy łatwo się elektryzują, ich struktura jest krucha, łatwo się puszą i rozdwajają na końcach, hydrolizowane białko pszenicy może pomóc. To składnik aktywny, który zawiera bogactwo glutaminy, proliny i cystyny. Wykazuje silne działanie pielęgnujące. Hydrolizowane białko pszenicy dobroczynnie działa na skórę głowy, skutecznie penetruje strukturę włosa, wiążąc wodę na całej długości, efektywnie regeneruje i odbudowuje zniszczone kosmyki, bardzo dobrze przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Spray wpływa więc na odżywienie, nawilżenie i zwiększenie objętości włosów. Nie obciąża ich, dodaje objętości u nasady. Sprawia, że są błyszczące.

♥   ZAGŁOSUJ NA SPRAY VOLUME UP

Głosować można raz na 24 godziny.


Więcej informacji o produktach FARMAGAN znajdziecie na www.farmagan.pl

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner