2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Hit 2022 roku: Mullet

Mullet, czyli fryzura znana tak dobrze od lat, teraz powraca w odmienionej, lżejszej formie. Od lat kojarzyła się z buntownikami i dziś nie jest inaczej! Dziś przedstawiamy historię mulleta, a także odpowiadamy na pytania, czym się charakteryzuje i komu pasuje.

Mullet to fryzura, która prawdziwą popularność zyskała na przełomie lat 70. i 80. Nosili ją wtedy wszyscy rockmani i buntownicy, od Davida Bowiego, poprzez Cher, Tinę Turner, aż do Micka Jaggera. Ta wersja mulleta wyglądała inaczej od strzyżeń, które dziś widzimy na ulicach miast. Była większa, cięższa, a w Polsce znana jako fryzura na “czeskiego piłkarza”. Mullet był symbolem buntu i oryginalności.

Mullet dzisiaj

Po latach nieobecności na salonach, mullet zaliczył swój wielko powrót, ale w odmienionej wersji. I również dziś wybierają go wyjątkowo odważne osoby, chcące podkreślić swój charakter. Rihanna, Miley Cyrus, Billie Eilish to tylko niektóre z gwiazd, które zdecydowały się na to cięcie.

Komu pasuje?

Tego typu strzyżenie podkreśla charakater i osobowość, jest wyraziste i odważne, dlatego z pewnością nie jest dla każdego. To opcja dla osób, które lubią się wyróżniać i są pewne siebie. Najlepiej sprawdzi się dla twarzy owalnej, ale też okrągłej czy kwadratowej. Mullet zakłada obecność grzywki, ale też mocne cieniowanie po bokach twarzy, dzięki czemu możemy wymodelować twarz i (jeśli jest taka potrzeba) złagodzić jej rysy.

Stylizacja

Mullet daje wiele możliwości stylizacji i to jedna z największych zalet tego cięcia. Możesz po prostu wysuszyć włosy i potraktować je odrobiną delikatnego lakieru, aby uzyskać dynamikę i naturalny wygląd. Jeśli chcesz z kolei zaszaleć, postaw na mocniejszą pastę, która pomoże Ci postawić włosy i uzyskać większy, kontrolowany nieład na głowie. Szczególnie w tym celu polecamy pastę definiującą DAVROE. Kolejna, trzecia propozycja, jest nieco delikatniejsza – wystarczy nałożyć kilka kropel nabłyszczającego olejku na dłonie, dokładnie je rozpracować, a następnie nałożyć na końcówki włosów. Świetnie sprawdzi się tutaj Shine fluid DAVROE, który nada włosom pięknego blasku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o strzyżeniach typu mullet oraz poznać więcej opcji stylizacji, zobacz najnowszy odcinek na kanale YouTube Maniewski, w którym Maciej wykonał takie cięcie na włosach jednej z widzek!

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

DAVROE

125.00 

Nowość
BESTSELLER
Na prezent

DAVROE

130.00 

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner