31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Horoskop Maniewskiego – LUTY

Sprawdź, co czeka Cię w drugiej połowie lutego. Nie daj się zaskoczyć i przygotuj się na zmiany.

Baran
Barany należą do żywiołu ognia. Druga połowa lutego może być dla Was niespokojna. Wenus, planeta miłości, znajduje się w opozycji do Księżyca. Nie dajcie ponieść się emocjom. Jeśli decydujecie się na zmiany, wybierzcie mniej radykalne. Połóżcie nacisk na pielęgnacje włosów i
odżywienie ich po zimie. Na wiosenną rewolucję przyjdzie jeszcze czas.

Byk
Poczujecie, że możecie zmieniać rzeczywistość i przenosić góry. Taki nastrój wymaga zmian również na głowie. Słońce w kwadraturze do znaku doda sił, ale sekstyl Marsa radzi dbać o odpowiednią pielęgnacje włosów. Nie dajcie się uwieść chwilowej modzie, postawcie na klasykę w dobrym wykonaniu.

Bliźnięta
Kreatywne, ciekawe świata i o wielu twarzach. Drogie bliźnięta – luty to czas na Waszą metamorfozę. Dojrzałyście do poważnych zmian. Metamorfoza i dekoloryzacja? Dlaczego nie! W końcu wiosna będzie należeć do Was!

Rak
Luty to czas finalizowania dotychczasowych planów. Słońce wchodząc w znak Ryb zafunduje Wam podróż w ciekawe miejsca. Być może czeka na Was awans, który może łączyć się z przeniesieniem do innego miasta. Nowa rzeczywistość będzie wymagała zmian. Panie zdecydują się na radykalne skrócenie włosów, Panowie spróbują nowości wśród produktów pielęgnacyjnych.

Lew
Słońce i Merkury w opozycji do Waszego znaku sprzyjają miłości i zabawie. Hasło marki Maniewski – przekraczanie granic – doskonale do Was pasuje. Pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa na głowie. Nietypowe upięcia, ciekawe pomysły koloryzacyjne to Wasza specjalność. Wyprzedzacie trendy i nadajecie ton.

Panna
Krótkie, odważne propozycje – oto na co powinniście stawiać. Nowoczesne i przebojowe z wyraźnym „pazurem” Panny zaskoczą otoczenie. Zmiany z brązów na blondy? Dlaczego nie. Dodajcie sobie odwagi! Przyda się. Czekają Was nowe wyzwania.

Waga
Słońce i Merkury w Wodniku przyniosą ciekawe, twórcze pomysły. Z kolei Wenus w sferze związków gwarantuje powodzenie towarzyskie. Na taką konfigurację planet dobrze odpowiednio się przygotować. Słoneczny refleks i Flesz kolor w 3D to propozycje, na które Wagi koniecznie powinny zwrócić uwagę.

Skorpion
Zamiast wypierać emocje, znajdźcie sposób na ich rozładowanie. Basen, sauna, rower? Dlaczego nie! Z pomocą przyjdzie seria Fitness&Sun. Zbierajcie siły późną wiosną będą bardzo potrzebne. Na drastyczne zmiany przyjdzie czas. Na razie dajcie sobie odetchnąć i zamiast radykalnego cięcia, postawcie na razie na profesjonalną pielęgnację.

Strzelec
Wasze marzenia zaczną się spełniać. Wsparcie oferuje Słońce i Merkury w przyjaznym Wodniku. Nawilżenie i naturalne składniki – to czego potrzebujecie. Zwróćcie uwagę na linię HYDRA i REPAIR pozwolą wrócić do równowagi po jesiennej słocie i zimowych mrozach.

Koziorożec
Słońce pomoże Wam uporać się z zawodowymi sprawami. Druga połowa lutego powinna być czasem dla siebie. Wieczór z przyjaciółką, wyjazd do spa, wizyta u fryzjera powinny obowiązkowo znaleźć się w Waszych kalendarzach. Zadbanie o siebie i swoje potrzeby – niech to będzie hasło, z którym rozpoczniecie wiosnę.

Wodnik
Nie zabraknie Wam odwagi, poczujecie zew przygody, a planety będą wspierać każdą Waszą decyzję. Zmiana koloru? To dobry czas na podejmowanie decyzji, z którymi do tej pory zwlekaliście. Wiosna przyniesie nowe otwarcie. Warto dobrze się do niego przygotować. Pamiętajcie o właściwej pielęgnacji. Naturalne składniki doskonale wpisują się w Wasze potrzeby.

Ryby
Intuicja nie kłamie. Zacznijcie jej słuchać. Odwagi w realizacji marzeń doda Wenus. Radykalne skrócenie włosów, a może decyzja, aby zacząć je zapuszczać? Poczujecie, która z opcji jest dla Was najlepsza. Nie bójcie się zmian. Grzywka? Dlaczego nie! Przecież od dłuższego czasu chcecie zrobić coś tylko dla siebie. Chętnie pomożemy.

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner