Horoskop Maniewskiego – LUTY

Sprawdź, co czeka Cię w drugiej połowie lutego. Nie daj się zaskoczyć i przygotuj się na zmiany.

Baran
Barany należą do żywiołu ognia. Druga połowa lutego może być dla Was niespokojna. Wenus, planeta miłości, znajduje się w opozycji do Księżyca. Nie dajcie ponieść się emocjom. Jeśli decydujecie się na zmiany, wybierzcie mniej radykalne. Połóżcie nacisk na pielęgnacje włosów i
odżywienie ich po zimie. Na wiosenną rewolucję przyjdzie jeszcze czas.

Byk
Poczujecie, że możecie zmieniać rzeczywistość i przenosić góry. Taki nastrój wymaga zmian również na głowie. Słońce w kwadraturze do znaku doda sił, ale sekstyl Marsa radzi dbać o odpowiednią pielęgnacje włosów. Nie dajcie się uwieść chwilowej modzie, postawcie na klasykę w dobrym wykonaniu.

Bliźnięta
Kreatywne, ciekawe świata i o wielu twarzach. Drogie bliźnięta – luty to czas na Waszą metamorfozę. Dojrzałyście do poważnych zmian. Metamorfoza i dekoloryzacja? Dlaczego nie! W końcu wiosna będzie należeć do Was!

Rak
Luty to czas finalizowania dotychczasowych planów. Słońce wchodząc w znak Ryb zafunduje Wam podróż w ciekawe miejsca. Być może czeka na Was awans, który może łączyć się z przeniesieniem do innego miasta. Nowa rzeczywistość będzie wymagała zmian. Panie zdecydują się na radykalne skrócenie włosów, Panowie spróbują nowości wśród produktów pielęgnacyjnych.

Lew
Słońce i Merkury w opozycji do Waszego znaku sprzyjają miłości i zabawie. Hasło marki Maniewski – przekraczanie granic – doskonale do Was pasuje. Pozwolicie sobie na odrobinę szaleństwa na głowie. Nietypowe upięcia, ciekawe pomysły koloryzacyjne to Wasza specjalność. Wyprzedzacie trendy i nadajecie ton.

Panna
Krótkie, odważne propozycje – oto na co powinniście stawiać. Nowoczesne i przebojowe z wyraźnym „pazurem” Panny zaskoczą otoczenie. Zmiany z brązów na blondy? Dlaczego nie. Dodajcie sobie odwagi! Przyda się. Czekają Was nowe wyzwania.

Waga
Słońce i Merkury w Wodniku przyniosą ciekawe, twórcze pomysły. Z kolei Wenus w sferze związków gwarantuje powodzenie towarzyskie. Na taką konfigurację planet dobrze odpowiednio się przygotować. Słoneczny refleks i Flesz kolor w 3D to propozycje, na które Wagi koniecznie powinny zwrócić uwagę.

Skorpion
Zamiast wypierać emocje, znajdźcie sposób na ich rozładowanie. Basen, sauna, rower? Dlaczego nie! Z pomocą przyjdzie seria Fitness&Sun. Zbierajcie siły późną wiosną będą bardzo potrzebne. Na drastyczne zmiany przyjdzie czas. Na razie dajcie sobie odetchnąć i zamiast radykalnego cięcia, postawcie na razie na profesjonalną pielęgnację.

Strzelec
Wasze marzenia zaczną się spełniać. Wsparcie oferuje Słońce i Merkury w przyjaznym Wodniku. Nawilżenie i naturalne składniki – to czego potrzebujecie. Zwróćcie uwagę na linię HYDRA i REPAIR pozwolą wrócić do równowagi po jesiennej słocie i zimowych mrozach.

Koziorożec
Słońce pomoże Wam uporać się z zawodowymi sprawami. Druga połowa lutego powinna być czasem dla siebie. Wieczór z przyjaciółką, wyjazd do spa, wizyta u fryzjera powinny obowiązkowo znaleźć się w Waszych kalendarzach. Zadbanie o siebie i swoje potrzeby – niech to będzie hasło, z którym rozpoczniecie wiosnę.

Wodnik
Nie zabraknie Wam odwagi, poczujecie zew przygody, a planety będą wspierać każdą Waszą decyzję. Zmiana koloru? To dobry czas na podejmowanie decyzji, z którymi do tej pory zwlekaliście. Wiosna przyniesie nowe otwarcie. Warto dobrze się do niego przygotować. Pamiętajcie o właściwej pielęgnacji. Naturalne składniki doskonale wpisują się w Wasze potrzeby.

Ryby
Intuicja nie kłamie. Zacznijcie jej słuchać. Odwagi w realizacji marzeń doda Wenus. Radykalne skrócenie włosów, a może decyzja, aby zacząć je zapuszczać? Poczujecie, która z opcji jest dla Was najlepsza. Nie bójcie się zmian. Grzywka? Dlaczego nie! Przecież od dłuższego czasu chcecie zrobić coś tylko dla siebie. Chętnie pomożemy.

Podobne wpisy