31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Jak wybrać dla siebie szkolenie w Akademii Maniewski

Nowy kalendarz szkoleń w Akademii Maniewski na rok 2022 jest już dostępny. Tylko jak wśród tak wielu dostępnych szkoleń wybrać właśnie to odpowiednie? Czym się kierować w trakcie podejmowania decyzji i na co zwrócić uwagę? Dziś odpowiadamy na pytania zarówno tych z Was, którzy są częścią branży fryzjerskiej i pragną doskonalić swoje umiejętności, jak i tych, którzy dopiero marzą o rozpoczęciu swojej kariery!

Ważne jest to, aby dogłębnie przemyśleć, jakie są nasze oczekiwania i w jakim punkcie jesteśmy, czyli wykonanie tak zwanego „fryzjerskiego rachunku sumienia” i wybranie odpowiedniego poziomu dla siebie. Nieprawidłowo wykonana ocena własnych umiejętności szybko da o sobie znać. Zawyżając niejako swój poziom – będziesz mieć trudności z nadążeniem za instruktorem, a nie doceniając siebie – nie nauczysz się zbyt wiele. Dlatego pierwszy krok polegający na ocenie własnych umiejętności jest tym najważniejszym.

Maniewski College

To roczny poziom edukacji umożliwiający jak żaden inny kurs fryzjerstwa zdobywanie wiedzy krok po kroku. Zaczynając od podstawowych technik, które warto sobie przypomnieć i trenować, kończąc na bardziej zaawansowanych. Program jest tak skonstruowany, aby jeszcze efektywniej pracować nad precyzją techniki. Przypominamy i udoskonalamy teorię, aby wiedza była pełna. W przypadku pracy warsztatowej stawiamy na bardzo spokojny trening krok po kroku. Połączenie teorii i praktyki daje zrozumienie wszystkich zagadnień i technik, które czynią mistrza.

Szkolenia są podzielone na trzy poziomy — Silver, Gold i Platinium. Pierwszy poziom, Silver, jest przeznaczony dla osób, które miały przerwę w edukacji i chciałyby przypomnieć sobie podstawy lub dla tych z Was, którzy stawiają we fryzjerstwie pierwsze kroki lub są samoukami. Poziom Gold obejmuje wprowadzenie do technik bardziej zaawansowanych, a w trakcie poziomu Platinium wkroczymy do świata rozbudowanych i zaawansowanych technik cięć i koloryzacji.

Optymalizacja pracy salonowej

Szkolenia z cyklu Salon Look mają na celu przypomnienie technik, które możemy wykorzystać, aby stworzyć modne formy salonowych fryzur do codziennego wykorzystania w pracy. Nie tylko przypominają teorię, ale skupiają się na praktyce. Ten cykl został stworzony dla fryzjerów, którzy nie chcą korzystać z pełnego rocznego programu Akademii, a tylko z pojedynczych, wybranych tematycznie zagadnień na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym. Obejmuje szkolenia ze strzyżeń, koloryzacji oraz strzyżeń męskich.

Szkolenia indywidualne

Dla tych, którzy cenią sobie indywidualne podejście i zależy im na maksymalizacji efektów, szkolenia indywidualne będą najlepszą opcją. Samodzielne określenie zakresu oraz charakteru szkolenia, a także czas i energia instruktora w 100% skoncentrowane na uczestniku sprawia, że efektywność nauki jest znacznie zwiększona, a osiągnięcie zamierzonego celu jest w zasięgu ręki.

Kalendarz szkoleń wraz ze szczegółowymi informacjami o każdym z nich znajdziecie TUTAJ

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł