1-30 kwietnia do zakupów powyżej 250 zł otrzymasz 2 tubki peelingu Clean Up w prezencie!

Trendy w koloryzacji włosów 2023

Wszyscy kochamy nieśmiertelną klasykę w koloryzacjach włosów, ale też z ciekawością przyglądamy się najnowszym trendom. Jakie koloryzacje będą na topie w roku 2023? Dziś bierzemy je wszystkie pod lupę!

Podobnie jak w ubiegłym roku, w 2023 każdy znajdzie coś dla siebie. Królować będą zarówno trendy, które już od jakiegoś czasu są z nami, jak i całkowicie nowe opcje, które z pewnością znajdą odbiorczynie i odbiorców. Choć refleksy dalej będą na topie, to powróci też trend na koloryzacje jednolite.

Odcienie blondu: słoneczny, pieczarkowy i platynowy

Niemal każdy odcień blondu znajduje się w trendach, ale ważną opcją będzie pieczarkowy blond – wyjątkowo chłodny odcień będący na pograniczu blondu, brązu oraz szarości.

Ciepłe brązy i kasztanowe odcienie

W tym roku postawimy na ciepłe brązy, delikatnie wpadające w czerwienie i miedzie. Swój moment będzie mieć kolor kasztanowy!

Rudości, burgund i kolor marsala

Wybierając rudości, warto postawić na te wpadające w czerwień. Na szczególną uwagę zasługuje kolor wina – marsala oraz burgund.

Dla odważnych – fiolety, granat oraz Viva Magenta

Tutaj nie tylko pastele będą wchodzić w grę – te kolory będą zachwycać również w mocnym, głębokim wydaniu, zarówno w koloryzacjach jednolitych, jak i w formie kolorystycznych akcentów na bardziej bezpiecznej bazie. Ciekawą opcją jest wprowadzenie na bezpiecznym kolorze odważniejszej poświaty, co możemy zobaczyć w najnowszym odcinku na kanale YouTube Maniewski! Ważnym trendem będzie też kolor roku 2023 według Pantone, czyli Viva Magenta.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak w ciekawy sposób połączyć najgorętsze trendy w koloryzacji na rok 2023 i dowiedzieć się, komu takie kolory będą pasować – zobacz najnowszy odcinek na kanale YouTube Maniewski, w którym Maciej gościł Naomi Sparkle!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner