31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

„Mistrzowskie cięcie” – takiego talent show w Polsce jeszcze nie było

Maciej Maniewski zaprasza fryzjerów z całego kraju do udziału w castingach do nowego programu telewizyjnego. Po Warszawie przychodzi czas na Kraków. Kto weźmie udział w „Mistrzowskim cięciu”?

Wiemy, że za Wami casting w Warszawie. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia?

Maciej Maniewski: Od lat obserwuję branżę i wiem, że fryzjerzy to kolorowe ptaki. Muszę przyznać, że mimo tego jestem zaskoczony tym, co zobaczyłem. Kreatywność i prawdziwe szaleństwo! Niesamowicie niedzielny casting podsumował nasz producent. Był zaskoczony poziomem uczestników. A wie co mówi. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie. Realizował takie formaty, jak: „Top model” i „You Can Dance”. Mamy wiele ciekawych wniosków. Warto podkreślić, że spotykamy się na castingach z bardzo wyedukowanymi ludźmi. Wiedzą, po co przychodzą i czego chcą. Osoby, które pojawiły się w Warszawie miały wiele do powiedzenia i jeszcze więcej o pokazania. Przyznam się szczerze, że już nie mogę się doczekać niedzielnego castingu w Krakowie. Mamy nadzieję, że – jak to mówi nasz casting director – będzie jeszcze owocniej.

Można powiedzieć, że ten program to w pewnym sensie spełnienie Twoich marzeń?

Jak najbardziej. To projekt, który chodził za mną od kilku lat. Ostatnie trzy okazały się czasem intensywnej pracy nad pozyskaniem partnerów, dopracowaniem formatu i udowodnieniem, jak istotnym elementem po tańczeniu, śpiewaniu i gotowaniu, może być fryzjerstwo. Jestem pewien, że mamy do czynienia z nową modą. A ludzie, którzy poświęcili życie dla tego zawodu udowodnią, że to pasja, która może zarażać innych i napędzać do działania. W końcu hasło „fryzura” to najczęściej wyszukiwana fraza w Internecie…

Chcecie inspirować ludzi przed telewizorami?

Jasne! Jestem przekonany, że będzie oglądała i śledziła nas cała branża beauty. Takiego talent show w Polsce jeszcze nie było. Wiem też, że od telewizji oczekuje się w tej chwili dobrej edukacji, która od zawsze i dla mnie była bardzo ważna. Pojawi się ciekawy kontent, czyli właśnie wspomniane wcześniej fryzury. Ludzie są i będą tym zainteresowani. Po wielkim sukcesie „Afery fryzjera”, która znalazła się na pierwszym miejscu w rankingach oglądalności, jestem przekonany, że „Mistrzowskie cięcie” rozbije bank i będzie gromadzić przed telewizorami coraz większe audytorium.

W końcu każdy z nas chce trafić w ręce dobrego fryzjera…

Otóż to! Od zawsze marzyłem o tym, aby fryzjerstwo w Polsce było na coraz lepszym poziomie. Doskonale wiem też, jakie problemy występują w każdym mieście – mniejszym i większym. Nie bez powodu mówi się, że dobry fryzjer jest na wagę złota. Rynek się zmienia i oczekiwania w stosunku do branży są coraz większe. Czuję, że to dobry czas, aby zaprezentować nowe talenty. Marzenie o tym programie i jego realizacja udowadnia mi, że jeśli jest się pewnym siebie, dobrym fachowcem, konkurencja działa na nas mobilizująco. Taki ma być ten program. I takie powinno być fryzjerstwo w Polsce!

[iframe width=”507px” height=”300px” src=”http://www.youtube.com/embed/1OTilSZ5Zwg?rel=0;showinfo=0;modestbranding=1″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Przyjdź na casting i rozwiń z nami skrzydła – czekają pozytywne emocje, wyzwania, rywalizacja i być może tytuł Najlepszego Fryzjera w kraju!

NAJBLIŻSZY CASTING:
KRAKÓW, 11 Czerwca, Akademia Maniewski, Rynek Główny 13, Pasaż 13 (I piętro), od godz. 10.00.

Pokaż się z jak najlepszej strony: możesz przyjść na casting ze swoim modelem/modelką (osobą, która zaprezentuje twoją fryzurę). Jeśli chcesz pochwalić się swoimi pracami, zabierz swój lookbook.


WIĘCEJ INFORMACJI
Trzymaj rękę na pulsie! Otrzymuj zawsze najświeższe informacje na temat programu oraz organizowanych castingów wypełniając poniższy formularz:

[contact-form-7 id=”5560″ title=”CASTING TVN STYLE”]

Masz pytanie? Napisz: fryzjerzy@tvn.pl

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner