Noworoczne postanowienia

Co roku rozpisujesz sobie noworoczne postanowienia czy wolisz podejmować decyzje spontanicznie? Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, specjaliści marki Maniewski proponują podjąć choć jedno wyzwanie: w roku 2022 postaw na mocną regenerację i zdrowe włosy! Dziś podpowiadamy, od czego zacząć.

Diagnoza kondycji włosów

Pierwszym krokiem, który powinnaś podjąć w walce o piękne i zdrowe włosy, jest dokładna ocena ich aktualnej kondycji. Dotknij włosów, dokładnie obejrzyj je w lustrze, ale też oceń, jak się czujesz. Czy zauważasz jakiekolwiek problemy ze skórą głowy? Łupież, nadmierna potliwość, nadwrażliwość? Jakie są kosmyki na długości: czy są przesuszone, zniszczone, uwrażliwione? Taka wstępna analiza pomoże Ci określić dalszy plan działania. A jeśli nie jesteś pewna, czy dokonałaś prawidłowej oceny, zapraszamy do salonów Maniewski na konsultację!

Pamiętaj też, że jesteśmy do Twojej dyspozycji na Facebooku oraz na Instagramie, gdzie zawsze możesz zapytać o indywidualną poradę dotyczącą pielęgnacji. Możesz też zawsze skorzystać z Messengera w prawym dolnym rogu ekranu.

Noworoczne odświeżenie

Jeśli zauważyłaś, że końcówki Twoich włosów są osłabione, przesuszone lub mocno zniszczone – nie zastanawiaj się i od razu udaj się do fryzjera na ich podcięcie. Pamiętaj, że nie ma produktów, które „skleją” rozdwojone końcówki i nie ma w tym wypadku innej rady niż fryzjerskie nożyczki. Strzyżenie pozwoli wyrównać wykruszające się końce, dzięki czemu łatwiej będzie Ci o nie dbać w domowym zaciszu.

Zadbaj o swój organizm

Ogólna kondycja organizmu odbija się na skórze, paznokciach i na… włosach. Dlatego w tym roku zadbaj o siebie najlepiej, jak potrafisz! Wybierz swój ulubiony typ aktywności fizycznej, do każdego posiłku dodawaj warzywa oraz pij dużo wody. Postaraj się ograniczyć stres, wysypiaj się, a co najmniej 2 godziny przed snem odłóż wszystkie urządzenia elektroniczne. I Ty poczujesz się lepiej i Twoje włosy będą wyglądać lepiej, niż kiedykolwiek!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner