2 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 6 maja

Noworoczne postanowienia

Co roku rozpisujesz sobie noworoczne postanowienia czy wolisz podejmować decyzje spontanicznie? Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, specjaliści marki Maniewski proponują podjąć choć jedno wyzwanie: w roku 2022 postaw na mocną regenerację i zdrowe włosy! Dziś podpowiadamy, od czego zacząć.

Diagnoza kondycji włosów

Pierwszym krokiem, który powinnaś podjąć w walce o piękne i zdrowe włosy, jest dokładna ocena ich aktualnej kondycji. Dotknij włosów, dokładnie obejrzyj je w lustrze, ale też oceń, jak się czujesz. Czy zauważasz jakiekolwiek problemy ze skórą głowy? Łupież, nadmierna potliwość, nadwrażliwość? Jakie są kosmyki na długości: czy są przesuszone, zniszczone, uwrażliwione? Taka wstępna analiza pomoże Ci określić dalszy plan działania. A jeśli nie jesteś pewna, czy dokonałaś prawidłowej oceny, zapraszamy do salonów Maniewski na konsultację!

Pamiętaj też, że jesteśmy do Twojej dyspozycji na Facebooku oraz na Instagramie, gdzie zawsze możesz zapytać o indywidualną poradę dotyczącą pielęgnacji. Możesz też zawsze skorzystać z Messengera w prawym dolnym rogu ekranu.

Noworoczne odświeżenie

Jeśli zauważyłaś, że końcówki Twoich włosów są osłabione, przesuszone lub mocno zniszczone – nie zastanawiaj się i od razu udaj się do fryzjera na ich podcięcie. Pamiętaj, że nie ma produktów, które „skleją” rozdwojone końcówki i nie ma w tym wypadku innej rady niż fryzjerskie nożyczki. Strzyżenie pozwoli wyrównać wykruszające się końce, dzięki czemu łatwiej będzie Ci o nie dbać w domowym zaciszu.

Zadbaj o swój organizm

Ogólna kondycja organizmu odbija się na skórze, paznokciach i na… włosach. Dlatego w tym roku zadbaj o siebie najlepiej, jak potrafisz! Wybierz swój ulubiony typ aktywności fizycznej, do każdego posiłku dodawaj warzywa oraz pij dużo wody. Postaraj się ograniczyć stres, wysypiaj się, a co najmniej 2 godziny przed snem odłóż wszystkie urządzenia elektroniczne. I Ty poczujesz się lepiej i Twoje włosy będą wyglądać lepiej, niż kiedykolwiek!

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner