31 maja nasze biuro będzie nieczynne, zapraszamy do kontaktu 3 czerwca

Search
Close this search box.

Wiosna, ach to Ty!

Upragniony i długo wyczekiwany miesiąc, jakim jest marzec to tak naprawdę pierwszy miesiąc, który skłania nas do działania i wprowadzania w swoim życiu zmian. Po zimnych dniach odzyskujemy energię i pozytywne nastawienie, a także chęci do działania. Sylwester, karnawał, ferie już za nami, ale teraz zbliżamy się do wiosny, do czasu, kiedy odświeżamy lub całkowicie zmieniamy swój wizerunek.

Kto jak nie dobry fryzjer zmieni wizerunek, a dodatkowo wysłucha, a w razie potrzeby pocieszy. Pozornie spokojny, zimowy czas, dla salonów Maniewski był bardzo intensywny i owocny. Swoją uwagę skupiliśmy na tworzeniu dla Was nowych pomysłów, aby zaskoczyć Was nowymi trendami i otworzyć się na Wasze potrzeby, nowe plany, by wspólnie z Wami spędzony czas w naszych salonach upłynął jeszcze przyjemniej. Od przekroczenia progu salonów Maniewski zadbamy o Wasze dobre samopoczucie i wyjątkową atmosferę. Jesteśmy dla Was. Do każdego z osobna podchodzimy indywidualnie i każdy z Was znajdzie w naszych progach odpowiednią dla siebie osobę.

Nadchodząca wiosna, to czas wielu zmian, również wprowadzenie ożywienia na Waszych głowach. Zdecydowanie pomocne w tym będą naturalność, lekkość i żywe kolory. Oczywiście nie zapominamy w tym wszystkim o mężczyznach, dla których również mamy przygotowane nowe pomysły, wysokiej klasy doradztwo np. związane ze stylizacją i pielęgnacją zarówno włosów jak i brody. Paniom natomiast zaoferujemy pomoc jak poprawić kondycję włosów po zimie i jak wizerunkowo dążyć do nadchodzących trendów Wiosna-Lato.

Zapraszam do naszych salonów by doświadczyć tego uczucia naszej współpracy z Wami – Klientami. 🙂


 

KAMIL BUCZEK
Senior Stylist z salonu Maniewski w krakowskim Pasażu Rynek 13

Nasze bestsellery

Sprawdź produkty najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

Podobne artykuły

Sklep Maniewski

Zajrzyj do naszego sklepu i skorzystaj z darmowej dostawy dla zamówień powyżej 149 zł

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner